8 دوره رابط کاربری در زمینه طراحی وب

این مقاله از دوره آموزش Ui است. ما بهترین دوره ها را برای یادگیری HTML ، CSS و فتوشاپ راه اندازی کرده ایم.
این دوره ها توسط طراحان و توسعه دهندگان مجرب وب ایجاد شده و هزاران برنامه نویس و توسعه دهنده برای آموزش طراحی وب پاسخگو به این دوره اعتماد دارند. همچنین می توانید به آنها بپیوندید و مهارت های مورد نیاز را در خانه یاد بگیرید.
طراحی وب پاسخگو یکی از مهارت های اساسی برای توسعه دهندگان وب محلی ، طراحان وب و حتی توسعه دهندگان کامل stack است.

در دو سال گذشته ، تلفن های هوشمند به بخشی مهم از زندگی ما تبدیل شده اند. همه ما هر روز از آن استفاده می کنیم. بنابراین اخیراً همه صفحات وب در حال توسعه صفحات پاسخگو مناسب برای هر نوع صفحه نمایش هستند.

از آنجا که تعداد بیشتری از افراد با اندازه صفحه نمایش مختلف از طریق تلفن های همراه به وب سایت ها دسترسی پیدا می کنند ، اکنون وب سایت ها باید دارای صفحات وب پاسخگو باشند. با توجه به دوره آموزشی ui ux ، اگر وب سایت بد به نظر می رسد ، به معنای از دست دادن فروش و درآمد است. آنها سریع رفتند.

داشتن یک وب سایت پاسخگو مستقیماً به معنی تجربه کاربری بهتر و افزایش فروش هر تجارت الکترونیکی است.

طراحی وب ریسپانسیو روشی برای ایجاد صفحات وب است که به طور خودکار با انواع مختلف دستگاه ها سازگار شوند ، ضمن تغییر صفحه و تغییر رابط کاربری برای تجربه کاربری بهتر.
ابزارهای زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهد این نوع صفحات را ایجاد کنید ، و ما دروس مختلفی را به شما نشان خواهیم داد تا به شما یاد بدهیم که صفحات خود را ایجاد کنید.
8 دوره بهترین برنامه ریزی پاسخگویی برای مبتدیان در سال 2021
این لیستی از بهترین آموزشهای ui ux برای مطالعه طراحی وب پاسخگو است. این دوره ها توسط متخصصان ایجاد شده و مورد اعتماد هزاران نفر از توسعه دهندگان وب و جهان است. آنها همچنین بسیار سودآور هستند ، به خصوص دوره های Udemy ، که می توانید در Udemy Leisure Sales با 10 دلار خریداری کنید.
1. مبانی طراحی وب پاسخگو-HTML5 CSS3 Bootstrap
این بهترین دوره برای یادگیری طراحی وب پاسخگو با استفاده از HTML 5 و CSS 3 در Udemy است. این دوره برای مبتدیان طراحی شده است تا با ایجاد 5 پروژه اصول HTML و CSS را از ابتدا به آنها بیاموزد.
این دوره توسط Daniel Walter Scott ، یکی از مربیان پرفروش Odimy ایجاد شده است و به شما نحوه استفاده از تصاویر و آیکون های پاسخگو ، ایجاد فرم ها و انتخاب فونت های عالی برای وب سایت شما را آموزش می دهد.

شما همچنین می دانید که چگونه یک نام دامنه پارک شده را تنظیم کنید تا دیگران بتوانند سایت شما را در وب ببینند. این یک ترکیب بوت استرپ است که می تواند به راحتی چرخ فلک های پیچیده ، کارت ها و منوها را اضافه کند.

این مناسب برای مبتدیانی است که در دوره آموزشی ui ux هیچ گونه اطلاعی از طراحی وب ندارند. شامل 16 ساعت و نیم آموزش و 134 منبع قابل بارگیری. از Daniel Walter Scott برای ایجاد این دوره فوق العاده بسیار سپاسگزارم.
این پیوند پیوستن به این دوره است-اصول طراحی وب پاسخگو-HTML5 CSS3 بوت استرپ

2. HTML5 + CSS3 + Bootstrap: دوره طراحی وب برای مبتدیان
این یک دوره پیشرفته دیگر برای یادگیری HTML 5 ، CSS و طراحی وب از Red است. محتوای این دوره همان دوره قبلی است. این برنامه همچنین بر روی ترکیب HTML ، CSS و Bootstrap برای ایجاد صفحات وب پاسخگو سفارشی تمرکز دارد.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *