5 مرحله برای طراحی کامل کارت ویزیت

کارت ویزیت زیبا قبل از هر چیز برای مشتری مهم است. چگونه می خواهید کارت ویزیت بسازید؟ بنابراین در اسرع وقت آموزش طراحی کارت ویزیت را شروع کنید. همانطور که می دانید ، کارت های ویزیت قدرتمندترین ابزار شبکه در دست شما هستند. اولین برداشت شما و کاری که نشان می دهید از کارت های ویزیت است. حتی وقتی رسانه های اجتماعی پیشتاز هستند ، کارت های ویزیت فیزیکی هنوز بسیار مهم هستند زیرا ارتباط واقعی انسانی بین شما و مخاطبان شما ایجاد می کند و رسانه های اجتماعی غالباً اینگونه نیستند. در این مقاله طراحی کارت ویزیت را در 5 مرحله آموزش خواهیم داد. همچنین برای آموزش طراحی کارت ویزیت اینجا کلیک کنید.

در آموزش طراحی کارت ویزیت ، هنگامی که کارت ویزیت خود را تحویل می دهید ، می خواهید اطمینان حاصل کنید که طراحی آن باعث اطمینان به شرکت شما می شود. متأسفانه ، بیشتر کارت های ویزیت در سطل آشغال قرار دارند ، اما این بدان معنا نیست که هنوز نمی توانند یک استراتژی بازاریابی موثر باشند.

برخی اصول اساسی طراحی ، تمام مواردی است که شما برای ایجاد یک طرح کارت ویزیت با یک پیام جذاب به آن نیاز دارید. در اینجا هشت نکته وجود دارد که مطمئن شوید کارت ویزیت شما نسبت به بقیه برجسته است.

کارت کسب و کار

1. الهام بگیرید

در آموزش طراحی کارت ویزیت ، یکی از بهترین راه ها برای تقویت الهام شما ایجاد مجموعه ای از کارت های ویزیت است که مورد توجه شما قرار گرفته است. همه آنها را کنار بگذارید و درباره ویژگی هایی که دوست دارید و ویژگی هایی که فکر می کنید کار نمی کنند ، نظر دهید.

به کارتهای نزدیکترین رقبایتان دقت کنید. آنها برای برجسته سازی کارت از چه اصول طراحی استفاده می کنند؟

در آموزش طراحی کارت ویزیت ، هدف شما کپی کردن طرح نیست بلکه تقلید از عناصری است که باعث به یاد ماندنی شدن کارت می شوند.

 

2. فقط مهمترین اطلاعات را وارد کنید

معمولاً کارت ویزیت خود را به مشتریان بالقوه ای که قبلاً به آن علاقه مند هستند توزیع می کنید. این بدان معنی است که آنها در گذشته با شرکت شما روبرو شده اند و از قبل چیزی در مورد سازمان شما می دانند.

 

کارت ویزیت خود را با جزئیات غیرضروری بیش از حد بارگذاری نکنید. اگر اطلاعات به مقدار کارت اضافه نشد ، آن را از طرح حذف کنید.

کارت کسب و کار

3. چاپ حرفه ای

در آموزش طراحی کارت ویزیت ، در زمان چاپگرهای ارزان قیمت و کارت های سهام ، چاپ کارت های بازرگانی خود وسوسه انگیز است. تشخیص کارت ویزیت DIY کار آسانی است و خطر مواجه شدن با آن ارزان است. برای چاپ کارتهای خود از یک سرویس حرفه ای استفاده کنید ، و همیشه اولین احساس عالی خواهید داشت.

 

4. از مواد مناسب استفاده کنید و پایان دهید

استفاده از اتمام پر زرق و برق که بیشتر به یک دعوت نامه مهمانی شباهت دارد و اصلاً با تصویری که می خواهید منتقل کنید متناسب است.

با این حال ، اگر صنعت شما رویکرد خلاقانه تری را توجیه کند ، گزینه های زیادی وجود دارد که می توانید در نظر بگیرید ، مانند گوشه های گرد ، لهجه های فویل ، برجسته ها و اندازه های متناوب. از همه مهمتر ، همیشه وجود یک دلیل برای داشتن ویژگی طراحی وجود خواهد داشت. آموزش طراحی کارت ویزیت .

مطمئن شوید که کارت ویزیت شما لحن مناسبی برای تجارت شما ایجاد می کند. روش های چاپ مدرن به شما امکان می دهد تقریباً از هر ماده چاپی استفاده کنید. اگر به دنبال ظاهری منحصر به فرد هستید تا مخاطبان مدرن تری را به خود جلب کند ، استفاده از چوب ، پلاستیک شفاف و حتی فلز را در طراحی خود در نظر بگیرید.

 

5. بهترین شکل و اندازه کارت ویزیت را انتخاب کنید

 

اگر می خواهید کارت ویزیت شما در کیف پولتان جا شود ، آموزش طراحی کارت ویزیت به شما کمک خواهد کرد. همچنین باید اندازه استاندارد داشته باشد. اگر به طرح خود نیاز دارید که جدا از رقابت باشد و جایگاه برجسته ای در یخچال پیدا کند ، پس با استفاده از اندازه و کارت ویزیت با استفاده از اشکال و اندازه های دیوانه وار بازی کنید.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *