راهنمای کامل ساختن انیمیشن

دنیای هنر این هنرمند هرگز به پایان نمی رسد. زیرا ایده های جدید در هر زمان و هر مکان به او می رسند و او را برای خلق آثار جدید همراهی می کنند. اگر بعد از فارغ التحصیلی هنوز در حال تحصیل به عنوان یک هنرمند هستید ، می توانید با موفقیت زیادی در یک استودیوی کوچک به کار خود ادامه دهید یا به عنوان فریلنسر در خانه کار کنید. اگر قصد ایجاد انیمیشن را دارید ، نمی دانید چگونه انیمیشن بسازید و به دنبال دوره های آموزش انیمیشن هستید ، حتماً ادامه این مقاله را بخوانید.

برای یادگیری انیمیشن .. قسمت جلوه ها به دوران سنتی دیزنی باز می گردد. این زندگی و جنبش را در پدیده هایی در هر اندازه و اندازه ، از آب غلیظ غلیظ پینوکیو گرفته تا جادوی ساده و ظریف پیکسی تینکر ، زنده کرده است. قبل از هر فیلم ، بلدوست در حال پرواز بر فراز قلعه سیندرلا است.
اگر چگونه یک انیمیشن بسازیمE .. هنوز در دوره CG فعلی است و هنوز سوالاتی دارد که همه چیز مثل هم است ، صدها ویژه ویژه برای تولید و راه اندازی مایل های امواج اقیانوس در السا یا خراب کردن Wonlofa ایجاد ویژگی ها و لوازم جانبی برای ایجاد انیمیشن های اصلی Fallen Leaves. ما می خواهیم بگوییم که ما مسئول زندگی در هر صفحه بدون چهره هستیم.
Moana (2016) تأثیر آب و آتش
امروز می خواهم برای معرفی جلوه های فیلم گام بردارم.
چگونه تکامل برای چند روز یا ماه به مسئولیت فردی تبدیل می شود
دستکش های مدرکی که قبل از ملاقات با او در فیلم از آنها عبور می کند
ایده کار شما از کجا آمده است؟

علت تأثیر آن معمولاً از یکی از سه نیاز ناشی می شود: عنصر اصلی داستان ، معتبرتر کردن جهان برای مخاطب و شخصیت ها یا کمک به اعدام و تیراندازی.
این سه نیاز معمولاً زمان ایجاد اثر را تعیین می کنند (و نه همیشه) و سطح پیشرفته ای از هنرمند را برای پرداختن به آن تعیین می کنند.
اثر اصلی
وقتی شوک در مرکز داستان قرار دارد ، به عنوان مثال ، ربات کوچک Big Hero 6 که قسمت مهمی از سفر احساسی قهرمان است ، یا جادوی السا آنا و ملکه برفی 2 – بیشتر گسترش او شخصیت- این یکی است (در حین پیش تولید). یا ، حدود دو سال قبل از اکران فیلم در سینما ، او با مدیر بخش و سایر بخشها صحبت می کند.
بسیار ناخوشایند است که هرچه سریعتر این جلوه ها را میخ بزنید ، زیرا داستان به میزان چشمگیر و واضح بودن آن برای مخاطب بستگی دارد.
نمونه ای از یک اثر اصلی که اکثر مردم با آن آشنا هستند ، جادوی السا است.

بحث در مورد چگونگی ساخت کارتون بر روی کامپیوتر و نحوه طراحی آنها برای ظاهر و احساس آنها در طراح تولید (مسئول ظاهر کلی کل فیلم) و بخش انیمیشن (داخلی از جمله السا) بحث شده است.
این همکاری لازم بود زیرا بیشتر فیلم ها از جادوی یخ به عنوان وسیله ای برای السا برای بیان احساسات خود استفاده می کنند. بنابراین ، شخصیت و عملکرد طلسم باید همزمان باشند.
یک دوره طولانی آموزش انیمیشن برای ایجاد تحقیقات در مورد مکان های در نظر گرفته شده بود ، مانند:
آیا حرکات یا حرکات خاصی وجود دارد که السا هنگام استفاده از جادو باید انجام دهد؟
از کدام زبان برای اشیا temporary موقت و مداوم که تولید می کند استفاده کنم؟

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *