کتاب «سواد رسانه‌ای ویژه امامان جماعت» تدوین می‌شود

به گزارش

مجله معرفی کتاب

، به همت پژوهشکده ارتباطات پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات کمال اکبری، عضو هیأت علمی دانشگاه صداوسیما که پیشتر کتاب «درآمدی بر ارتباطات و اطلاعات در اسلام» را تألیف کرده است، کتاب «سواد رسانه‌ای ویژه امامان جماعت» را تدوین خواهد کرد.

توسعه فرهنگ گفتگو، ایجاد آشنایی با مفهوم گفتگو و مفاهیم مرتبط، شناسایی و تدوین دانش ضمنی و تجارب اجرایی در موضوع گفتگو، پرورش مهارت‌های گفتگو و نیز ارائه الگوهای برگزاری رویدادهای گفتگومحور ازجمله اهداف تدوین این کتاب است.

نویسنده کتاب سواد رسانه‌ای ویژه امامان جماعت» همچنین به دنبال ارتقا اطلاعات و بینش ائمه جمعه و جماعات نسبت به رسانه و فضای مجازی و نیز تبیین، نقد و اصلاح گفتمان جامعه مجازی توسط ائمه جمعه و جماعات در منابر و جلسات است.

ارائه گفتمان مطلوب جامعه اسلامی در جامعه مجازی توسط ائمه جمعه و جماعات و نیز حضور فعال ائمه جمعه و جماعت در مدیریت جامعه مجازی از دیگر اهداف تدوین این کتاب است.

کمال اکبری دارای تحصیلات دانشگاهی و حوزوی است. نگارش ده جلد کتاب علمی و دانشگاهی و ارائه مقالات متعدد، عضویت در کمیسیون مطالعات اسلامی و ریاست کمیته فرهنگی- اجتماعی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام، عضویت در کار گروه هنر و عضو کمیته ارتباطات و رسانه وزارت علوم تحقیقات وفناوری، عضویت در هیئت مدیره انجمن علمی ارتباطات و تبلیغ حوزه علمیه قم ازجمله سوابق علمی و مدیریتی ایشان است.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *