کتاب سرگذشت پنج‌تن از نجات‌یافتگان مکتب علوی چاپ شد

به گزارش

مجله معرفی کتاب

به نقل از روابط عمومی مجمع ناشران انقلاب اسلامی، کتاب «درنگ» درباره زندگی پنج‌تن از نجات‌یافتگان مکتب امام علی (ع) با تدوین پایگاه اطلاع‌رسانی استبصار به‌تازگی و در آستانه عید غدیر توسط انتشارات عهد مانا منتشر و راهی بازار نشر شده است.

گاهی باید ایستاد و مسیر پشت سر و راهِ پیشِ رو را کاوید و بررسی کرد. شاید خطا آمده باشیم، شاید حرف‌هایی باشد که گوش‌هایمان با آن بیگانه است و باید بشنویم. شاید سخنانی باشد که به گوشمان نرسانده باشند و بدون آن، طی طریق ممکن نباشد؛ و ما فقط یک بار زندگی می‌کنیم و ارزش درنگ، اینجا مشخص می‌شود. اگر مسیر را اشتباه آمده باشیم چه؟!

«درنگ» تأملی است در مسیر شناخت؛ گزارش‌هایی است از لحظه‌ها و بزنگاه‌هایی که راویانش آنجا فهمیده‌اند «چشم‌ها را باید شست، جور دیگر باید دید…»

به این‌ترتیب کتاب پیش‌رو، سرگذشت کوتاه پنج‌تن از ره‌یافتگان به مکتب امیرمؤمنان، علی (ع) است که راویان آن، علت گرایش خود را به مکتب علی (ع) روایت کرده‌اند و سختی‌ها و شیرینی‌های این مسیر را برشمرده‌اند. یکی از این راویان، در شب عید غدیر خم سال ۱۳۸۴ به دست عوامل وهاب ترور شد و این شهادت، سندی ماندگار بر مظلومیت یاوران امیرالمومنین (ع) بود.

این‌کتاب با ۹۶ صفحه و قیمت ۲۰ هزار تومان منتشر شده است.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *