کتاب «جستارهایی درباره کودتای سوم اسفند ۱۲۹۹» رونمایی شد

به گزارش

مجله معرفی کتاب

، در یکصدمین سالگرد کودتای سوم اسفند ۱۲۹۹، به همت پژوهشکده فرهنگ و مطالعات اجتماعی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، همایش نیم‌روزه «پس از یک قرن؛ واکاوی کودتای سوم اسفند ۱۲۹۹» با حضور و سخنرانی اساتید برجسته، یکشنبه ۳ اسفندماه برگزار شد.

در حاشیه همایش نیم‌روزه «پس از یک قرن؛ واکاوی کودتای سوم اسفند ۱۲۹۹» از کتاب «جستارهایی درباره کودتای سوم اسفند ۱۲۹۹ (توسعه برونزا و کشورسازی وابسته)» با حضور محمدجواد لاریجانی، فرشاد مهدی‌پور، یعقوب توکلی و ابراهیم متقی رونمایی شد.

این کتاب که مجموعه مقالات مربوط به همایش واکاوی کودتای سوم اسفند ۱۲۹۹ است، مجموعه‌ای است از سخنان صاحبنظران در این حوزه که پیش از این همایش در هفت نشست علمی و کرسی ترویجی با موضوعاتی همچون انقلاب اسلامی، ادبیات و فرهنگ بحث و بررسی شده است.

آیین رونمایی از کتاب «جستارهایی درباره کودتای سوم اسفند ۱۲۹۹ (توسعه برونزا و کشورسازی وابسته)» در یکصدمین سالگرد کودتای سوم اسفند ۱۲۹۹، به همت پژوهشکده فرهنگ و مطالعات اجتماعی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در محل تالار علامه جعفری پژوهشگاه به صورت حضوری و در نرم‌افزار ادوبی کانکت به صورت مجازی برگزار شد.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *