چاپ رمانی اطلاعاتی امنیتی با محوریت واقعه کربلا

به گزارش

مجله معرفی کتاب

به نقل از روابط عمومی انتشارات شهید کاظمی، رمان «به اتفاق فرمانده؛ داستانی با ۳۴ راه و ۱۰ پایان متفاوت» نوشته محمد کاظمی‌نیا به‌تازگی توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر و راهی بازار نشر شده است.

این‌کتاب دربرگیرنده رمانی امنیتی با قالبی نو و برگرفته از تاریخ صدر اسلام و محوریت واقعه کربلا است. شخصیت اول داستان که از جایگاه اجتماعی و سیاسی خاصی برخوردار است، نسبت به اوضاع منطقه انتقاداتی دارد، همزمان با افزایش تحرکات دشمن و فشارهای شدید سیاسی و تهدیدهای نظامی علیه او و متحدینش، ابتکار جالبی از طرف او، میدان بازی را تغییر داده و دشمن را مبهوت می‌کند. در کنار نقش شخصیت اول داستان که «فرماند» نامیده می‌شود، دومین تصمیم‌ساز مهم این‌میدان«خواننده کتاب» است.

به گفته ناشر این‌اثر، مخاطب کتاب نقش تعیین‌کننده‌ای در سرنوشت اتفاقات دارد، از خنثی‌سازی نقشه‌ ترور فرمانده تا دستگیری نیروهای انتحاری دشمن، از توقیف محموله‌های اقتصادی و نفوذ شبانه در دل خاک عراق، تا مواجهه‌ رو در رو با بی‌رحم‌ترین فرماندهان نظامی طول تاریخ و تشکیل الحشد الشعبی… . این‌میان، مخاطب با دلدادگی خانواده مسیحی عراقی به فرمانده، طعم شیرینی را می‌چشد و با فرار شبانه دوستان فرمانده از خط مقدم، تلخی را در کام خود احساس می‌کند.

در بخشی از این‌کتاب می‌خوانیم:

«حبیب نقشه را روی زمین پهن می‌کند و می‌گوید: با توجه به اینکه مسیر دسترسی به محل اسکان کاروان از دو طرف ممکن است؛ باید حواس‌مان را به در پشتی جمع کنیم. انگشت روی خانه‌ی بلند می‌گذارد که روبروی محل اسکان است. می‌گوید: هنوز نتوانسته‌ایم این خانه را آنالیز کنیم؛ ولی احتمال خطر از اینجا هست مخصوصاً اینکه رفت و آمدها به این خانه خیلی کم و برنامه‌ریزی شده است.»

این‌کتاب با ۲۰۰ صفحه و قیمت ۲۶ هزارتومان منتشر شده است.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *