چاپ ترجمه کتاب «بمانم یا بروم» درباره روانشناسی تصمیم‌گیری

به گزارش

مجله معرفی کتاب

به نقل از روابط عمومی انتشارات شمعدونی، کتاب «بروم یا بمانم» نوشته بورلی استون به‌تازگی با ترجمه میترا نادری توسط انتشارات شمعدونی منتشر و راهی بازار نشر شده است.

نویسنده انگلیسی این‌کتاب، بورلی استون دارای مدرک روانشناسی کاربردی و کارشناسی ارشد در روابط انسانی، است و به‌عنوان همکار ارشد انجمن سلطنتی پزشکی، بنیانگذار و مدیر عامل انجمن روانشناسان تجارت و شرکت داینامیک اینترنشنال از سال ۱۹۸۹ و عضو انجمن حمایت از افراد آسیب‌پذیر فعالیت می‌کند.

استون می‌گوید این کتاب برای همه کسانی مناسب است که می‌خواهند زندگی خود را تغییر دهند، اما با ناتوانی در انتخاب مسیر درست و عملی کردن تصمیمشان، در کشمکش هستند. او خطاب به مخاطب کتاب می‌گوید: «من به‌عنوان روانشناس، درمانگر و مشاور روابط زوجین با سالها سابقه روان‌درمانی، می‌دانم که ماه‌ها و یا سال‌هاست می‌خواهید کاری کنید. من زنان و مردان بسیاری را دیده‌ام که بخش بزرگی از خود را با ماندن در این نوع رابطه از دست داده‌اند. در این کتاب به شما کمک می‌کنم از هرگونه دوراهی مانند انتخاب شغل؛ سبک زندگی، انتخاب رشته تحصیلی و هر نوع تصمیمی که در زندگی، شما را دچار شک و تردید کرده، نجات پیدا کنید و تصمیمی درست بگیرید.»

مصطفی قوانلو قاجار مدیر انتشارات شمعدونی هم در یادداشتی که ابتدای نسخه ترجمه کتاب چاپ شده، نوشته است:

تصمیم‌گیری در مورد ماندن یا رفتن یکی از مهمترین و دردناکترین تصمیم‌ها در زندگی ماست. روزانه میلیونها نفر در سراسر جهان به طور مخفیانه به این موضوع فکر می‌کنند. این درحالی است که شریک آنها احتمالاً اطلاع چندانی از این تصمیم مهم ندارد.

ما انتظار داریم که در روابط عاشقانه عمیقاً خوشحال باشیم و بنابراین زمان زیادی را به این فکر کنیم که آیا روابط ما، از نظر جنسی و روانی برایمان رضایت‌بخش است یا با الگوهای غیرمعمول پاتولوژیک عجین شده که باید هرچه زودتر از آن خارج شویم. پاسخ این گونه‌ سوالات را می‌توان در این کتاب یافت. اگرچه این کتاب فقط درباره روابط زوجین نیست. تصمیم‌های شغلی، تحصیلی، عاطفی، اقتصادی می‌تواند در دایره تصمیم‌گیری ما قرار گیرد. اصولا هرگاه در زندگی برسر دوراهی قرار می‌گیریم و نمی‌دانیم چه کار باید بکنیم، خواندن مطالب این کتاب راهگشا است.

این‌کتاب با ۱۶۸ صفحه، شمارگان هزار نسخه و قیمت ۳۵ هزار تومان منتشر شده است.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *