پویش «به عشق علی، کتاب عیدی بدیم» برگزار می‌شود

به گزارش

مجله معرفی کتاب

به نقل از روابط عمومی انتشارات کتاب جمکران، پویش «به عشق علی، کتاب عیدی بدیم» از شب اول ذی‌الحجه (۲۰ تیر) همزمان با سالروز ازدواج امیرالمومنین (ع) حضرت زهرا (س) توسط انتشارات کتاب جمکران آغاز می‌شود.

در این‌پویش علاوه بر تبلیغ و ترویج کتاب و کتابخوانی با موضوع امیرالمومنین علیه السلام و غدیر، ۱۸ عنوان کتاب منتخب در قالب‌های متنوع و متناسب با سنین مختلف با تخفیف ۳۰ درصد ارائه می‌شود. نمک تبرک جمکران و هدیه‌هایی برای کودکان و بزرگسالان متناسب با عیدغدیر این‌بسته های کتاب را همراهی می‌کند.

همچنین هر روز «یک کتاب، یک مسابقه»، برای همراهان این پویش برگزار می‌شود. در این‌مسابقه هر روز یک‌سوال همراه با برشی از کتاب های منتخب ارائه و به برندگان جوایزی تقدیم خواهد شد.

کتاب‌هایی برای کودکان و نوجوانان همچون «زیباترین عید،زیباترین جشن»، مجموعه چهارده‌جلدی «دوستان پیامبر(ص) و علی(ع)»، «مژده گل»، رمان هایی در وصف امیرالمومنین (ع) همچون «کتاب مخفی»، کتاب سبک زندگی «فاطمه علی است»، کتابی در فضائل امیرالمومنین (ع) از زبان اهل سنت با عنوان «مسیح اسلام»، شرح نهج البلاغه با عنوان «بر شانه‌های اقیانوس» و…از مجموعه کتاب‌های منتخب غدیری این‌پویش هستند.

علاقه‌مندان به شرکت در این‌پویش می‌توانند برای دریافت محتوای آن و آشنایی با کتاب ها به پایگاه اینترنتی انتشارات کتاب جمکران به نشانی www.ketabejamkaran.ir مراجعه کنند.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *