«والدین موفق»؛ کتابی که همه والدین لازم است بخوانند

به گزارش

مجله معرفی کتاب

، چاپ سوم کتاب «والدین موفق» تألیف سیدعظیم قوام توسط مؤسسه فرهنگی هنری قدر ولایت منتشر شد. پیش از این نیز کتاب‌های «خانواده موفق»، «نوجوان و جوان موفق» و «ازدواج موفق» از همین نویسنده توسط انتشارات قدر ولایت منتشر شده و مورد استقبال خوب مخاطبان قرار گرفته است، به طوری که کتاب «خانواده موفق» به چاپ هجدهم رسیده و حدود ۸۵ هزار جلد از آن منتشر شده است.

کتاب «والدین موفق» در ۵ فصل، مسائل ذیل را با قلم روان مورد بررسی قرار می‌دهد: والدین و خانواده (شامل ۱۱ مبحث)، والدین و مهارت‌های زندگی (شامل ۱۱ مبحث)، روابط والدین با یکدیگر (شامل ۱۲ مبحث)، والدین و فرزندان (شامل ۱۱ مبحث) و والدین و جامعه (شامل ۸ مبحث).

نویسنده مجموعاً در این کتاب ۵۳ مبحث و موضوع متنوع مربوط به چگونگی موفقیت والدین در وظایف مختلف درون خانواده را بررسی کرده است.

در مقدمه کتاب «والدین موفق» می‌خوانیم:

«والدین که مدیریت خانواده را بر عهده دارند، در صورتی می‌توانند زمینه رشد و تعالی خود و فرزندان را در محیط خانواده فراهم کرده و الگوی شایسته‌ای برای فرزندانشان باشند که به وظایف و نقش خود آگاه باشند. البته والدینی می‌توانند در این زمینه وظیفه خود را به‌خوبی ایفا کنند و مدیریت صحیح و شایسته‌ای در استحکام نهاد خانواده داشته باشند که علاوه بر شناخت وظایف و مسئولیت‌های خویش، آنها را به مورد اجرا گذارند.»

این کتاب در قطع رقعی و ۳۱۶ صفحه با قیمت ۳۰ هزار تومان در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

علاقه‌مندان جهت سفارش و دریافت پستی کتاب، با شماره تلفن‌های ۶۶۴۱۱۱۵۱-۰۹۳۵۲۳۰۰۵۶۴ تماس حاصل کنند.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *