«نقشه مهربانی با همه جزئیات» ویل گلنون راهی بازار نشر شد

به گزارش

مجله معرفی کتاب

، کتاب «نقشه مهربانی با همه جزئیات» اثر ویل گلنون که به موضوع مهربانی، سادگی، عشق، مراقبت و دلسوزی و زندگی معنوی تعلق دارد، با ترجمه منصوره نیکوگفتار و الهام محمودزاده با همت انتشارات تزکیه راهی بازار شده است.

در پشت جلد این کتاب آمده است: «مهربانی اصیل و ریشه دار، نگرش عمیقی است که همه انتخاب‌های زندگی ما را تحت تاثیر قرار می دهد. مهربانی یک امکان دلپذیر است؛ می‌توان موقعیت‌های فراوان روزمره را، امکانی برای رشد و توسعه مهربانی به خود و دیگران در نظر گرفت… می‌توان این ظرفیت را تا واپسین روزهای حیات دست نخورده نگه داشت و موهبت شادمانی ناشی از یگانگی عمیق با خود و همراهی صمیمانه با دیگران را از دست داد.»

پیش از این، کتاب «هوش هیجانی» مشتمل بر ۲۰۰ را برای افزایش هوش هیجانی پسران با ترجمه منصوره نیکوگفتار و حمید رضاپور اعتماد با همت انتشارات نشر دانژه منتشر شده بود. این کتاب اکنون چاپ سوم را پشت سر گذاشته است. چگونه هوش هیجانی خود و دیگران را بفهمیم و به درستی تشخیص دهیم. چگونه هیجان دیگران را پاسخ گوییم و چگونه هیجان خود را ابراز کنیم؛ به گونه‌ای که موجب مهار هیجان و موقعیت شود، از جمله مباحثی است که در این کتاب بررسی شده است.

در این کتاب، پس از ارائه راه‌های تقویت هوش هیجانی، چگونگی تحصیل و تقویت آن و تاثیر آن برتقویت در سلامت روان، رضایت از زندگی، کیفیت روابط بین فردی و موقعیت تحصیلی و شغلی توصیف شده است.

«نقشه مهربانی با همه جزئیات» با قیمت ۴۵ هزار تومان منتشر شد. چاپ سوم کتاب «هوش هیجانی» نیز با قیمت ۱۸ هزار تومان روانه کتابفروشی‌ها شده است.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *