نرم کردن نورها با آموزش جامع فتوشاپ

یکی از مطالبی که در کتاب ها اثرات خوبی را از خود به جای میگذارد، تصاویر آن است. در تصاویر نور پردازی از اهمیت بالایی برخوردار بوده وبه این ترتیب با استفاده از آموزش جامع فتوشاپ میتوان نورپردازی را در تصاویر به خوبی رعایت نموده و تصاویر با کیفیتی را برای کتاب ها خلق نمود و به این ترتیب کتابی را چاپ کرد که مورد توجه عموم علاقه مندان قرار بگیرد.

این آموزش حرفه ای فتوشاپ همه چیز درباره تغییرات ظریف رنگ و نور است که تأثیر زیادی می گذارد. بیاموزید که چگونه یک تصویر را روشن کنید ، کنتراست را کاهش دهید و فقط رنگی به هایلایت ها ، میانه های حالت و سایه ها اضافه کنید.

رنگ آمیزی در لایت روم و فتوشاپ
رنگ آمیزی نور ملایم در فتوشاپ لایت فتوشاپ

کاهش کنتراست و بازیابی جزئیات
رنگ روشن تر در Lightroom و Photoshop
با ما همراه باشید تا به شما نشان دهیم چگونه می توانید 4 ظاهر نرم ایجاد کنید! شما یاد خواهید گرفت که از ابزارهای قدرتمند ویرایش تصویر مانند Tone Curve در Lightroom و Adjustment Layers در فتوشاپ استفاده کنید ، و حتی از کتابخانه در حال رشد ما با تنظیمات پیش تنظیم Lightroom و LUT های سفارشی برای ایجاد الگوهای زیبا خود استفاده کنید.

ایستگاه از پیش تنظیم Lightroom و LUT ها نیز موجود است
خواه به دنبال الهام باشید ، می خواهید در وقت خود صرفه جویی کنید ، یا فقط می خواهید ظاهری را که ایجاد کرده اید حفظ کنید ، برنامه های از پیش تنظیم شده و برنامه های یادگیری ابزاری عالی برای هر عکاس و ویرایشگر عکس هستند. بیاموزید که چگونه از جداول جستجوی سفارشی داخلی و ایستگاه از پیش تنظیم Lightroom استفاده کنید تا به سرعت به هر عکس رنگهای زیبایی اضافه کنید!

از ابتدا جلوه های زیبایی ایجاد کنید
رنگ آمیزی یکی از خلاقانه ترین فرایندها در گردش کار ویرایش تصویر است. با استفاده از مجموعه ای از ابزارها و فن آوری های حرفه ای هم در لایت روم و هم در فتوشاپ ، ما را دنبال کنید زیرا به شما نشان می دهیم چگونه می توانید هر عکسی بگیرید و ظاهر خود را از ابتدا بسازید.

رنگ آمیزی نور ملایم در فتوشاپ لایت فتوشاپ

رنگدانه رنگی اضافه کنید
کاهش کنتراست
کنتراست می تواند برای افزایش جزئیات و افزودن درام به تصویر عالی باشد. اما این چیزی نیست که ما با این سبک های نرم و زیبا دنبال آن هستیم. کاهش کنتراست می تواند یک عکس را صمیمی تر کند. بیاموزید که چگونه نکات برجسته ، سایه ها و کنتراست عمومی را در تصویر کنترل کنید تا جلوه صاف فیلم ایجاد شود.

عکس ها را روشن کنید و سایه ها را بردارید
بیشتر تصاویر می توانند از سطح مشخصی از روشنایی عمومی بهره مند شوند یا فقط سایه ایجاد کنند. ما به شما نشان می دهیم که چگونه با استفاده از ابزار دقیق و غیرمخرب ، هر تصویر را در لایت روم و فتوشاپ سبک کنید. بیاموزید که چگونه سایه ها را فقط برای بازیابی جزئیات مهم از دست رفته هدف قرار دهید ، یا قسمت خاصی از تصویر را روشن کنید تا توجه بیشتری را به چیزهایی که اهمیت بیشتری دارند جلب کنید.

لحن ظریف
بعضی اوقات می خواهید رنگ آمیزی جسورانه و زنده باشد. و گاهی اوقات شما فقط می خواهید یک رنگ از رنگ برای کمک به بیان یک داستان آرامتر و آرام تر داشته باشید. بیاموزید که چگونه به برجسته ها ، رنگ های میانی و سایه های عکس رنگ اضافه کنید ، سپس برای تعادل کامل بین سبک و ظرافت دوباره آنها را سفارش دهید.

به نظر نرم و لطیف است
رنگ آمیزی نور ملایم در فتوشاپ لایت فتوشاپ

تصاویر زیبا و روان
رنگ تقسیم شده
تقسیم صدا یک روش عالی برای دادن رنگ خیره کننده به هر تصویر است. بیاموزید که چگونه با تنظیمات لایه ها و گزینه های ترکیب در فتوشاپ و ابزار Split Toning در لایت روم ، به طور مستقل برجسته ها و سایه های تصویر را رنگ آمیزی کنید.

منحنی های تن در لایت روم
درباره قدرتمندترین ابزار رنگ آمیزی Lightroom Classic همه چیز را بیاموزید: The Tone Curve! از هدف قرار دادن هایلایت ها و سایه ها برای یک تصویر گرفته تا هدف قرار دادن رنگ ها و دامنه های رنگی خاص ، این ویژگی شگفت انگیز می تواند به شما کمک کند تا با نتایج حرفه ای ظاهر عالی داشته باشید.

لایه های تنظیم در فتوشاپ
وقتی صحبت از ویرایش عکس عمومی در فتوشاپ می شود ، لایه های تنظیم باید ابزار اصلی شما باشند. با اجازه دادن به همه چیز ، از تنظیمات نوردهی گرفته تا رنگ آمیزی دقیق ، می توان آنها را به گونه ای ترکیب و مخلوط کرد که می توانند ظاهری زیبا و منحصر به فرد ایجاد کنند. از همه بهتر ، این کاملا غیر مخرب است ، به این معنی که شما می توانید در یک لحظه به تصویر اصلی و ویرایش نشده خود برگردید.

رنگ آمیزی نور ملایم در فتوشاپ لایت فتوشاپ

افراد رنگین پوست و محیط زیست
جزئیات را بازیابی کنید
گاهی اوقات ، جزئیات مهم می توانند در تاریکترین سایه ها و نورهای روشن یک عکس گم شوند. چه با موهای تیره و چه با آسمانی روشن کار می کنید ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه از تنظیم کننده های نوردهی برای نجات این جزئیات و بازگرداندن بافت های طبیعی عکس های خود استفاده کنید.

رنگ های گرم پوست
رنگ آمیزی ابزاری قدرتمند و خلاقانه است ، اما اگر با احتیاط استفاده نشود به راحتی باعث می شود پوست غیر جذاب و غیرطبیعی به نظر برسد. در این ظاهر از ترکیبی از رنگ های قرمز و نارنجی رنگ پوست استفاده می شود ، به علاوه تکنیک های رنگ آمیزی ظریف برای اطمینان از اینکه رنگ های زرد ، سبز و آبی در اهداف شما تداخل ندارند.

از پیش تنظیمات و جداول جستجو را سفارشی کنید
ما از ترکیبی از پوسته ساخته شده از ابتدا و ظاهر ایجاد شده از جداول جستجوی از پیش تعیین شده و ایستگاه از پیش تنظیم Lightroom استفاده می کنیم. بنابراین چه بخواهید یک رنگ آمیزی واقعی ایجاد کنید ، و چه بخواهید ظاهری را که دوست دارید تغییر دهید ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را انجام دهید.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *