نرم کردن نورها با آموزش جامع فتوشاپ

یکی از مطالبی که در کتاب ها اثرات خوبی را از خود به جای میگذارد، تصاویر آن است. در تصاویر نور پردازی از اهمیت بالایی برخوردار بوده وبه این ترتیب با استفاده از آموزش فتوشاپ و استفاده از نرم افزار فتوشاپ برای ادیت عکس ها میتوان نورپردازی را در تصاویر به خوبی رعایت نموده و تصاویر با کیفیتی را برای کتاب ها خلق نمود و به این ترتیب کتابی را چاپ کرد که مورد توجه عموم علاقه مندان قرار بگیرد.در نتیجه آموزش فتوشاپ و افزایش مهارت کار با فتوشاپ با یادگیری حرفه ای فتوشاپ بسیار کاربردی است.

این آموزش حرفه ای فتوشاپ همه چیز درباره تغییرات ظریف رنگ و نور و نحوه فتوشاپ عکس است که ادیت عکس را در فتوشاپ به شما یاد می دهد و تأثیر زیادی می گذارد. با این دوره آموزش فتوشاپ بیاموزید که چگونه یک تصویر را در ابزار فتوشاپ روشن کنید ، کنتراست را کاهش دهید و فقط رنگی به هایلایت ها ، میانه های حالت و سایه ها اضافه کنید.

آموزش فتوشاپ برای رنگ آمیزی در لایت روم و فتوشاپ
رنگ آمیزی نور ملایم در فتوشاپ لایت فتوشاپ

آموزش فتوشاپ برایکاهش کنتراست و بازیابی جزئیات
رنگ روشن تر در Lightroom و Photoshop
با ما در این آموزش کار با فتوشاپ ps همراه باشید تا به شما نشان دهیم چگونه می توانید 4 ظاهر نرم ایجاد کنید و نحوه فتوشاپ عکس را یاد بگیرید! شما یاد خواهید گرفت که از ابزارهای قدرتمند ویرایش تصویر مانند Tone Curve در Lightroom و Adjustment Layers در فتوشاپ استفاده کنید ، و حتی از کتابخانه در حال رشد ما با تنظیمات پیش تنظیم Lightroom و LUT های سفارشی برای ایجاد الگوهای زیبا خود استفاده کنید.

ایستگاه از پیش تنظیم Lightroom و LUT ها نیز موجود است
خواه ذر آموزش فتوشاپ به دنبال الهام باشید ، می خواهید در وقت خود صرفه جویی کنید ، یا فقط می خواهید ظاهری را که ایجاد کرده اید حفظ کنید ، برنامه های از پیش تنظیم شده و برنامه های یادگیری ابزاری عالی برای هر عکاس و ویرایشگر عکس هستند. بیاموزید که چگونه از جداول جستجوی سفارشی داخلی و ایستگاه از پیش تنظیم Lightroom استفاده کنید تا به سرعت به هر عکس رنگهای زیبایی اضافه کنید!

از ابتدا جلوه های زیبایی ایجاد کنید
رنگ آمیزی یکی از خلاقانه ترین فرایندها در گردش کار ویرایش تصویر است. با استفاده از مجموعه ای از ابزارها و فن آوری های حرفه ای هم در لایت روم و هم در فتوشاپ ، برای یادگیری فتوشاپ ما را دنبال کنید زیرا به شما نشان می دهیم چگونه می توانید هر عکسی بگیرید و ظاهر خود را از ابتدا بسازید.

آموزش فتوشاپ برای رنگ آمیزی نور ملایم در فتوشاپ لایت فتوشاپ

رنگدانه رنگی اضافه کنید
کاهش کنتراست
کنتراست می تواند برای افزایش جزئیات و افزودن درام به تصویر عالی باشد. اما این چیزی نیست که ما با این سبک های نرم و زیبا دنبال آن هستیم. کاهش کنتراست می تواند یک عکس را صمیمی تر کند. بیاموزید که چگونه نکات برجسته ، سایه ها و کنتراست عمومی را در تصویر کنترل کنید تا جلوه صاف فیلم ایجاد شود.

به کمک آموزش فتوشاپ عکس ها را روشن کنید و سایه ها را بردارید
بیشتر تصاویر می توانند از سطح مشخصی از روشنایی عمومی بهره مند شوند یا فقط سایه ایجاد کنند. ما به شما نشان می دهیم که چگونه با استفاده از ابزار دقیق و غیرمخرب ، هر تصویر را در لایت روم و فتوشاپ سبک کنید. بیاموزید که چگونه سایه ها را فقط برای بازیابی جزئیات مهم از دست رفته هدف قرار دهید ، یا قسمت خاصی از تصویر را روشن کنید تا توجه بیشتری را به چیزهایی که اهمیت بیشتری دارند جلب کنید. همچنین در دوره آنلاین فتوشاپ می توانید نکات بیشتر برای این کار در نرم افزار فتوشاپ را بیاموزید.

لحن ظریف
بعضی اوقات با آموزش کار با نرم افزار فتوشاپ ps می خواهید رنگ آمیزی جسورانه و زنده باشد. و گاهی اوقات شما فقط می خواهید یک رنگ از رنگ برای کمک به بیان یک داستان آرامتر و آرام تر داشته باشید. بیاموزید که چگونه به برجسته ها ، رنگ های میانی و سایه های عکس رنگ اضافه کنید ، سپس با یادگیری فتوشاپ برای تعادل کامل بین سبک و ظرافت دوباره آنها را سفارش دهید.

به نظر نرم و لطیف است
رنگ آمیزی نور ملایم در فتوشاپ لایت فتوشاپ

تصاویر زیبا و روان
رنگ تقسیم شده
تقسیم صدا یک روش عالی برای دادن رنگ خیره کننده به هر تصویر است. بیاموزید که چگونه با تنظیمات لایه ها و گزینه های ترکیب در فتوشاپ و ابزار Split Toning در لایت روم ، به طور مستقل برجسته ها و سایه های تصویر را رنگ آمیزی کنید.

آموزش فتوشاپ برای یادگیری کار با منحنی های تن در لایت روم
درباره قدرتمندترین ابزار رنگ آمیزی Lightroom Classic همه چیز را بیاموزید: The Tone Curve! از هدف قرار دادن هایلایت ها و سایه ها برای یک تصویر گرفته تا هدف قرار دادن رنگ ها و دامنه های رنگی خاص ، این ویژگی شگفت انگیز می تواند به شما کمک کند تا با نتایج حرفه ای ظاهر عالی داشته باشید.

لایه های تنظیم در ابزار فتوشاپ
وقتی در آموزش فوتوشاپ صحبت از ویرایش عکس عمومی در فتوشاپ می شود ، لایه های تنظیم باید ابزار اصلی شما باشند. با اجازه دادن به همه چیز ، از تنظیمات نوردهی گرفته تا رنگ آمیزی دقیق ، می توان آنها را به گونه ای ترکیب و مخلوط کرد که می توانند ظاهری زیبا و منحصر به فرد ایجاد کنند. از همه بهتر ، این کاملا غیر مخرب است ، به این معنی که شما می توانید در یک لحظه به تصویر اصلی و ویرایش نشده خود برگردید.

 

افراد رنگین پوست و محیط زیست
جزئیات را بازیابی کنید
گاهی اوقات ، جزئیات مهم آموزش فوتوشاپ می توانند در تاریکترین سایه ها و نورهای روشن یک عکس گم شوند. چه با موهای تیره و چه با آسمانی روشن کار می کنید ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه از تنظیم کننده های نوردهی برای نجات این جزئیات و بازگرداندن بافت های طبیعی عکس های خود در برنامه فتوشاپ استفاده کنید.

رنگ های گرم پوست
رنگ آمیزی ابزاری قدرتمند و خلاقانه است ، اما اگر با احتیاط استفاده نشود به راحتی باعث می شود پوست غیر جذاب و غیرطبیعی به نظر برسد. در این ظاهر از ترکیبی از رنگ های قرمز و نارنجی رنگ پوست استفاده می شود ، به علاوه تکنیک های رنگ آمیزی ظریف برای اطمینان از اینکه رنگ های زرد ، سبز و آبی در اهداف شما تداخل ندارند.

به کمک آموزش فتوشاپ از پیش تنظیمات و جداول جستجو را سفارشی کنید
ما از ترکیبی از پوسته ساخته شده از ابتدا و ظاهر ایجاد شده از جداول جستجوی از پیش تعیین شده و ایستگاه از پیش تنظیم Lightroom استفاده می کنیم. بنابراین چه بخواهید یک رنگ آمیزی واقعی ایجاد کنید ، و چه بخواهید ظاهری را که دوست دارید تغییر دهید ، ما در ادامه ی مجموعه آموزش فتوشاپ به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را انجام دهید.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *