نخستین جلد از دوره‌ «کتاب آواژ» منتشر می‌شود

به گزارش

مجله معرفی کتاب

، نخستین شماره از دوره «کتاب آواژ» با دریافت مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آماده‌ چاپ شده و به زودی در کتاب‌فروشی‌های معتبر پخش خواهد شد. دبیری «کتاب آواژ» را محمدرضا قلی‌پور، نمایش‌نامه‌نویس، کارگردان تئاتر و مدیر نشر آواژ، بر عهده دارد.

قلی پور در خصوص این اثر گفت: در هر شماره از دوره «کتاب آواژ» موضوعاتی پیرامون هنر، مورد نقد و کنکاش قرار می‌گیرند و صاحب‌نظران و بزرگان عرصه‌ی فرهنگ و هنر، به بیان دیدگاه خود در قالب یادداشت و مقاله با موضوع مطرح‌شده می‌پردازند.

وی افزود: شماره نخست «کتاب آواژ» با عنوان «نویسنده نمرده است»، مطالب ارزش‌مند و مهمی درباره‌ی حقوق نویسندگان و مترجمان آثار دراماتیک را در خود جای داده است.اشخاصی که مطالب آن‌ها را در این شماره از «کتاب آواژ» می‌خوانید، بدین شرحند: خسرو حکیم‌رابط، صدرالدین زاهد، سامی صالحی‌ثابت، فرشته فرشاد، رضا فیاضی، محمدرضا قلی‌پور، ناصح کامگاری، محمد متوسلانی، معین محبعلیان، علی شمس، احسان زیورعالم و احمدرضا حجارزاده.

در «کتاب آواژ»، همراه با نقد هر نویسنده، پرتره‌ی او نیز در قالب نقاشی توسط زینب ندیم‌پور ترسیم شده و هم‌چنین طراحی لوگو این کتاب را پژواک سراج بر عهده داشته است.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *