نحوه ایجاد متن سه بعدی در سینما فوردی

آیا با طرح های گرافیکی آشنا هستید؟ می خواهید متن های سه بعدی ایجاد کنید؟ با کمک Ford Cinema قادر خواهید بود متن های سه بعدی ایجاد کنید ، فقط به آموزش نیاز خواهید داشت. در این بخش از آموزش سینما فوردی به یک سایت خارجی پیوند دهید. ما در مورد چگونگی ایجاد متون سه بعدی بحث خواهیم کرد. همه طراحان حرکت از متن به عنوان بخشی از واژگان بصری خود استفاده می کنند. ایجاد متن سه بعدی در سینمای 4 بعدی گزینه های مختلفی را برای کمک به شما فراهم می کند تا ظاهر خود را متناسب با نیازهای دقیق خود تنظیم کنید. خوشبختانه ، کشیدن متن صاف 2 بعدی به چند ضلعی مانند …

 

مرحله 1: ایجاد یک هدف متنی
در دوره سینما فوردی مقدماتی ، یکی از ساده ترین راه ها برای ایجاد متن سه بعدی در سینمای 4D استفاده از یک شی متن با یک شی اکسترود شده است. یک شی text متنی را در زیر منوی ایجاد> خط پیدا خواهید کرد. در متن نوشتاری ، متن خود را در جعبه متن تایپ کنید و با استفاده از کلید Return خطوطی را اضافه کنید.
مرحله 2: یک شی sh خردکن ایجاد کنید
برای یادگیری نحوه ایجاد یک سینما فورد اکسترود شده ، به منوی ژنراتورها در بالای رابط کاربری خود بروید (این منو دارای آیکون های سبز است). دکمه را فشار داده و نگه دارید و “Extrude” را انتخاب کنید. خالص!
مرحله 3: شی متن را روی شی. اضافی بیندازید
در دوره جامع سینمافوردی برای به دست آوردن یک شی متن نوشتاری سه بعدی ، متن متن را به عنوان یک کودک درون شی object Extrude قرار دهید (ایجاد> Generators> Extrude). ایده اصلی در اینجا این است که تمام کارها را برای تعیین نوع متن و تکمیل سه بعدی خود در شی Extrude انجام دهید.

مرحله 4: متن را سفارشی کنید
در این قسمت از دوره جامع سینمافوردی ، اکنون نوبت به قسمت جالب است. وقت آن است که او را رها کنیم و حرکت کنیم. بیایید نگاهی به برخی از موارد بیندازیم که به راحتی می توانید آنها را شخصی سازی کنید.
انتخاب قلم در سینمای 4 بعدی:
برای یادگیری سینما فورد ، با کلیک کردن روی منوی کشویی نوع انتخاب شده ، قلم مورد نظر خود را انتخاب کنید. Cinema 4D حتی پیش نمایش راحتی از فونت ها را به شما ارائه می دهد. ما برخی از ابزارهای تعریف نوع ساده را در زیر فونت های خود داریم ، از جمله توجیه چپ ، مرکز و راست.

تنظیم پارامترهای متن:
پارامتر ارتفاع اندازه کل شی متن را کنترل می کند در حالی که فاصله افقی و عمودی فاصله مربوط به کل متن را کنترل می کند.

نکته حرفه ای: نحوه تایپ در سینمای 4 بعدی
در یادگیری سینما فورد ، با فعال کردن کادر تأیید کنار “نمایش رابط کاربری سه بعدی” ، می توانیم پایین بیاییم و کثیف شویم. در نمای نشان داده شده ، دسته هایی برای هر کاراکتر در متن خود مشاهده خواهید کرد که به شما امکان می دهد شیب را با کلیک و کشیدن تنظیم کنید. با تغییر + فشار دادن دسته ها یا استفاده از مقادیر عددی شروع و پایان می توانید بر شخصیت ها تأثیر بگذارید. دسته های GUI همچنین امکان تغییر تعاملی ردیابی و تغییر پایه کاراکترهای انتخابی را فراهم می کنند.

مرحله 5: تنظیمات جایگزین خود را انجام دهید
در دوره جامع سینمافوردی اکنون که نوع آن را مشخص کردید ، شی ext اکسترود شده را وارد کنید که در آن می توانیم پارامترهایی را تنظیم کنیم که هندسه آن را سه بعدی می کند. اولین بزرگ تحت حرکت شدید> شیject> است. مقدار Z عمق بهبودی را تغییر می دهد زیرا مقادیر مثبت بیشتر به فضا فشار می آورند و مقادیر منفی شنا را به جلو سوق می دهند. Subdivision میزان هندسی که باید تجزیه شود را کنترل می کند. اگر می خواهید متن را تحریف کنید این را اضافه کنید. اطلاعات بیشتر در زیر

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *