ناشران خود در وهله اول ممیزی آثارشان را انجام دهند

به گزارش

مجله معرفی کتاب

، به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نخستین جلسه شورای مدیران معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور یاسر احمدوند، معاون امورفرهنگی، علیرضا اسماعیلی، مشاور اجرایی و مدیران ستادی معاونت روز چهارشنبه (۲۱ مهرماه) در محل معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد. در این جلسه از زحمات علیرضا صدرالدینی، مدیر سابق دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی در طول مدت مدیریت قدردانی شد.

یاسر احمدوند در این جلسه با تشکر از زحمات مدیران پیشین معاونت امور فرهنگی و قدردانی از تلاش‌های آنها گفت: از تمام مدیران و همکارانی که در گذشته و حال در معاونت امور فرهنگی حضور داشتند و در راه فرهنگ این کشور تلاش کردند تشکر می‌کنم.

وی ضمن قدردانی از مدیران معاونت امور فرهنگی برای پیشبرد برنامه‌های فرهنگی گفت: از اینکه آقای صدرالدینی در این ایام با شنیدن گمانه‌زنی‌های مختلف همچنان با نظم و انضباط کارهای خود را پیش بردند کمال تشکر را دارم و همه باید چنین روشی را در پیش بگیریم.

وی با اشاره به تراکم فعالیت‌های پیش روی معاونت امور فرهنگی در شش‌ماهه دوم سال گفت: معمولاً نمایشگاه کتاب تهران در نیمه اول سال برگزار می‌شد که به دلیل شرایط

مجله معرفی کتاب

این فعالیت در قالب مجازی به نیمه دوم سال موکول شده است و از این رو برنامه‌ها و فعالیت‌های معاونت امور فرهنگی در نیمه دوم سال تراکم بالایی دارد و ضروری است برنامه‌ریزی‌ها با شتاب بیشتری انجام شوند.

وی با اشاره به انتصاب مدیرکل دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی گفت: از زحمات آقای صدرالدینی در طول این مدت تشکر می‌کنم و امیدوارم برخی از اقدامات وی همچون تعامل با ناشران همچون گذشته پیگیری شود. باید به سمتی حرکت کنیم که ناشران خودشان در وهله اول ممیزی آثار خود را انجام دهند و با همکاری همکاران در دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی به سوی کیفیت‌سنجی پیش رویم.

در ادامه جلسه نیز مدیران ستادی معاونت به ذکر برنامه‌ها و فعالیت‌های خود پرداختند و به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در این جلسه علیرضا صدرالدینی، ابراهیم حیدری، علی فریدونی، ایوب دهقانکار، مهرزاد دانش، مهدی سهل‌آبادی، مهدی حافظی و محمد اله‌یاری حضور داشتند.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *