ناشران تا ۲۱ دی ماه فرصت دارند نواقص ثبت نامی‌شان را رفع کنند

به گزارش

مجله معرفی کتاب

، حسین صفری، معاون اقتصاد و فرهنگ خانه کتاب و ادبیات ایران درباره ویرایش اطلاعات و تغییر قیمت کتاب ناشران در اولین نمایشگاه مجازی کتاب تهران اظهار کرد: از روز ۱۸ تا ۲۱ دی ماه این امکان و فرصت را برای ناشرانی که ثبت ‌نامشان ناقص مانده است فراهم کردیم تا بتوانند نواقص ثبت نامی خود را تکمیل و برطرف کنند. این نواقص می‌تواند شامل شماره حساب، استعلام بانک و غیره باشد.

وی ضمن بیان این که همه ناشرانی که ثبت ‌نامشان تایید شده است با ورود به پنل نمایشگاه می‌توانند نسبت به ویرایش موجودی، اطلاعات و تغییر قیمت کتاب خود اقدام کنند بیان کرد: پیش از برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران ناشران می‌توانند از تاریخ ۲۳ دی ماه قیمت کتاب‌ها را اصلاح کرده و موجودی خود را به روز رسانی کنند.

صفری افزود: لازم به ذکر است که تغییر قیمت کتاب تنها یکبار صورت می‌گیرد اما در صورتی که ناشران کتابی را چاپ کرده باشند می‌توانند موجودی خود را تغییر دهند. نکته مهم این است که کتابی که روی سایت برای عرضه و فروش قرار می‌گیرد حتما باید موجود باشد.

معاون اقتصاد و فرهنگ خانه کتاب و ادبیات ایران در پایان گفت: همچنین ناشرانی که تا کنون موفق به عضویت در سامانه پست کتاب نشدند می‌توانند این کار را در اولین فرصت انجام دهند و بنا به دستورالعمل پست جمهوری اسلامی ایران یک نوبت از طریق این سامانه مرسوله پستی را ارسال کنند.

نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از اول تا ششم بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *