معرفی کتاب‌های رایت‌سنتر نمایشگاه مجازی کتاب تهران در دهلی نو

به گزارش

مجله معرفی کتاب

به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، خانه کتاب و ادبیات ایران به  نمایندگی از صنعت نشر ایران در نمایشگاه بین‌المللی کتاب دهلی نو حضور دارد و به معرفی ۷۰ عنوان کتاب برگزیده جوایز ادبی همچون جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران، جایزه جلال آل احمد و منتخب برترین آثار شرکت کنندگان ایرانی در بخش بین الملل دیجیتال رایت سنتر اولین دوره نمایشگاه مجازی کتاب تهران می‌پردازد. 

این‌نهاد همچنین در نمایشگاه مذکور، صنعت نشر ایران، نویسندگان برتر حوزه کودک و نوجوان ، آثار حوزه کودک و نوجوان، کتاب‌های برنده جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران، کتاب های ایرانشناسی و کتاب‌های آماده فروش حق ترجمه و نشر در قالب کاتالوگ را معرفی می‌کند.

نمایشگاه بین‌المللی کتاب دهلی نو از سال ۱۹۷۲ توسط نشنال بوک تراست هند در حال برگزاری است. این نمایشگاه یکی از بزرگترین نمایشگاه های کتاب در منطقه آسیا است و در سالیان گذشته در میان جامعه صنعت نشر بین الملل جایگاهی مناسبی پیدا کرده است.

با توجه به شرایط پاندمیک ویروس

مجله معرفی کتاب

، نمایشگاه دهلی نو همچون اکثر نمایشگاه های بین المللی کتاب نیز اقدام به برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب کرده که از تاریخ ۱۶ تا ۱۹ اسفند برگزار می شود. در این‌نمایشگاه چهار روزه مجازی به هر شرکت‌کننده یک غرفه مجازی برای نمایش کتاب، فیلم، کاتالوگ، محصولات و معرفی شبکه های اجتماعی مرتبط با نمایشگاه های کتاب اختصاص پیدا می کند.

همچنین برای گفتگوی شرکت‌کنندگان با یکدیگر و برگزاری جلسات میان آنان امکاناتی در غرفه مجازی فراهم شده است. در این دوره از نمایشگاه مجازی دهلی نو ۱۶۸ شرکت کننده داخلی و خارجی به معرفی آثار خود می پردازند.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *