مسابقه کتابخوانی «امیر گل‌ها» برگزار می‌شود

به گزارش

مجله معرفی کتاب

، کتابخوان پاتوق کتاب، با همراهی دفتر نشر معارف، به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت امیرالمومنین (ع) و روز پدر، اقدام به برگزاری مسابقه کتاب خوانی «امیر گل‌ها» کرده است. علاقه‌مندان می‌توانند، با دانلود و مطالعه کتاب «امیر گل‌ها» از طریق سایت و اپلیکیشن پاتوق کتاب به نشانی

مجله معرفی کتاب

و یا خرید آن از کتابفروشی‌های معتبر در سراسر کشور، از تاریخ ۱ الی ۷ اسفند ۱۳۹۹ در این مسابقه شرکت کنند.

«امیر گل‌ها» نگاهی نو به زندگی و شخصیت امام علی (ع) دارد و درآن سعی شده است با بررسی موضوعی سیره و سبک زندگی ایشان، به پاسخ این سؤال بپردازد که در روزگار امروز و برای انسان قرن بیست‌ویکم چگونه اهل بیت (ع) می‌توانند الگو باشند و چگونه آنها می‌توانند گرهی از زندگی مردم باز کنند.

کتاب «امیر گل‌ها» به قلم حسین سیدی، رویکردی تازه به تألیف کتاب شخصیت‌شناسی دینی داشته است. به تعبیری در دنیای مدرن و صنعتی امروز که افراد گرفتار کم‌حوصلگی شده‌اند، این کتاب راهنمای خوبی برای مطالعه سریع و آسان است. هنر سیدی در یافتن کلید واژه‌هاست. او برچسب‌هایی ریز و جزئی را از زندگی امام علی (ع) در منابع شیعه و اهل سنت یافته و بدان پرداخته است.

کتاب دربردارنده سخنانی از سرسخت‌ترین مخالفان امامت و ولایت امام علی (ع) است؛ سخنانی که نشان می‌دهد این افراد چگونه به امیرالمومنین (ع) و عدالت و حقانیت ایشان اعتقاد داشته‌اند.

کتابخوان پاتوق کتاب، ضمن لحاظ امتیاز باشگاه مخاطبین پاتوق کتاب، برای تمامی شرکت کنندگان در آزمون این مسابقه (معادل درصد کسب شده آنها)، در انتهای مسابقه به ۱۰ نفر از شرکت کنندگانی که امتیاز بالای ۸۰ درصد کسب کرده باشند، به قید قرعه، جوایزی به شرح زیر تقدیم می‌کند.

  • نفرات اول تا سوم: هر کدام دو میلیون ریال جایزه نقدی
  • نفرات چهارم تا ششم: هر کدام یک میلیون ریال جایزه نقدی
  • نفرات هفتم تا دهم: هر کدام پانصد هزار ریال اعتبار خرید از اپلیکیشن پاتوق کتاب

علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند پس از مطالعه کتاب، از تاریخ ۱ الی ۷ اسفند ماه سال جاری، با مراجه به سایت

مجله معرفی کتاب

در مسابقه شرکت کنند و ازجوایز در نظر گرفته آن بهره‌مند شوند.

پیش از این، اپلیکیشن پاتوق کتاب، مسابقه کتابخوانی «خط امام (ره)» (مروری اجمالی بر اندیشه های امام خمینی) را در دهه فجر ۱۳۹۹ برگزار و هر شب به ۳ نفر از برگزیدگان این مسابقه، جوایزی تقدیم کرده بود.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *