مسابقه بزرگ کتابخوانی «کتاب ماه» برگزار می‌شود

به گزارش

مجله معرفی کتاب

، عباس باباخانیان مدیر امور کتابخانه‌ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: مسابقه مجازی کتابخوانی «کتاب ماه» به مناسبت ماه مبارک رمضان و با همکاری نهاد نمایندگی

مجله معرفی کتاب

در دانشگاه‌ها، ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور و اپلیکیشن کتابراه برگزار می‌شود.

باباخانیان افزود: این مسابقه از کتاب فرزندم این چنین باید بود (جلد یک)، نوشته اصغر طاهرزاده (ویژه جوانان و بزرگسالان) و کتاب زیر درخت انجیر، نوشته جابر تواضعی (ویژه نوجوانان) با هدف ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی برگزار می‌شود.

برای شرکت در این مسابقه، علاقه‌مندان می‌توانند بر اساس گروه سنی خود از میان دو کتاب فوق یکی را انتخاب و مطالعه کنند. قابل ذکر است این دو کتاب به صورت رایگان در اپلیکیشن کتابراه در دسترس قرار دارد. علاقه‌مندان می‌توانند تا ۳۱ اردیبهشت کتاب‌ها را به صورت رایگان دانلود کنند. همچنین از ۱۶ تا ۳۱ اردیبهشت فرصت دارند تا پاسخ سوالات را ارسال کنند. سوم خرداد قرعه‌کشی بین کسانی که پاسخ صحیح داده‌اند انجام می‌شود.

شیوه برگزاری مسابقه:

سوالات مسابقه برای همه افرادی که کتاب‌های مسابقه را تا ۳۱ اردیبهشت ماه از اپلیکیشن کتابراه دریافت کرده‌اند، فعال می‌شود. سوال‌ها چهار گزینه‌ای هستند. از هر کتاب ۱۵ سوال پرسیده می‌شود و به کسانی که بیشترین پاسخ صحیح را ارسال کرده باشند به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

جوایز ویژه هر کتاب:

-نفرات اول: ۲۰ میلیون ریال کمک هزینه خرید تبلت به ازای هر نفر
-نفرات دوم تا چهارم: ۱۰ میلیون ریال جایزه نقدی به ازای هر نفر
-نفرات پنجم تا یازدهم: ۵میلیون ریال جایزه نقدی به ازای هر نفر

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۹۶۶۵۳۴۶۲ تماس بگیرند.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *