مزایای بی شمار یادگیری برنامه های Ui

در این مقاله ، از آموزش Ui پیوندها به یک سایت خارجی. مزایای بسیاری از یادگیری طراحی UI را کاوش کنید.

دنیای ما در حال تغییر است و فناوری به سرعت در حال تبدیل شدن به جزئی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما است. از خرید کالا گرفته تا پرداخت فاکتور ، از دستگاه های مختلفی برای خرید آنلاین بسیاری از کالاها استفاده می کنم.

 

AAA درک اهمیت UX آسان است زیرا بیشتر کاربران AAA به این سیستم عامل های آنلاین اعتماد می کنند. نحوه تفکر و احساس ما در مورد تجربه دیجیتالی خود ارتباط زیادی با نحوه شکل گیری و احساس این محصولات و سیستم عامل ها دارد و تقاضای زیادی را برای افراد مسئول این طراحی ایجاد می کند. طراحان گرافیک ، طراحان UX / UI و طراحان حرکت ، تجربه کاربری محصولات خود را طراحی می کنند و شرکت ها اهمیت این نقش ها را تشخیص می دهند.

 

اگر در این منطقه هستید (یا می خواهید در این منطقه باشید) ، زمان پیگیری بسیار مهم است. این مقاله 5 مزیت برتر یادگیری طراحی UX / UI و آنچه شما باید بدانید را شرح می دهد.

 

چیزی را یاد بگیرید که فراتر از مهارت های طراحی باشد.

طراحی UX دقیقاً چیست؟ به عنوان پیش زمینه ، طراحی UX ترکیبی از روش ها و ابزارهایی است که به طراحان امکان می دهد مشکلات واقعی را حل کنند و محصولات خود را کاربردی ، قابل اعتماد و لذت بخش کنند.

 

هر پروژه روند طراحی خاص خود را در آموزش Ui دارد ، اما مراحل اساسی وجود دارد.

 

-بررسی: نیازهای کاربر و تجارت را بشناسید و برای حل آنها مشکل پیدا کنید

ایده: در مورد نحوه حل مسئله یک فرضیه بسازید

نمونه اولیه: نمونه اولیه یا راه حل کامل ایجاد کنید

-تست: از کاربر نمونه اولیه یا راه حل کامل را بخواهید

با انجام این فرآیند در آموزش Ui می توانید مهارت های بیشتری کسب کنید. این مهارت ها عبارتند از:

 

یکدلی طراحی UX فناوری و دانش لازم برای حل مشکلات کاربر است. قبل از ایجاد هر چیزی ، طراحان باید بدانند که چه مشکلی را حل می کنند و چه چیزی را هدف قرار می دهند. وقتی افرادی را که طراحی می کنید درک کنید ، طراحی شما بسیار قدرتمندتر می شود.

بیشتر طراحان ارتباطات به صورت تیمی کار می کنند ، بنابراین می توانند با افراد مختلفی از جمله توسعه دهندگان ، کارشناسان بازاریابی و سایر طراحان ارتباط برقرار کنند. شما باید یاد بگیرید که چگونه با هم کار کنید ، افکار خود را به اشتراک بگذارید و به خوبی ارتباط برقرار کنید.

کلاس آموزش ui ux بدون طراحی UI هیچ طراحی UX ندارد. بنابراین توصیه می شود مدتی را صرف یادگیری نحوه طراحی رابط کاربری کنید. با اصول طراحی UI مانند استفاده از رنگ و تایپوگرافی شروع کنید و به سراغ موارد پیچیده تری مانند طراحی UI بروید.

شما می توانید زندگی کسی را تحت تأثیر قرار دهید.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *