مختارپور از کمیسیون‌های تلفیق و فرهنگی مجلس تشکر کرد

به گزارش

مجله معرفی کتاب

، علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، روز شنبه ۴ بهمن با حضور در مجلس شورای اسلامی از تلاش و همراهی صمیمانه نمایندگان محترم عضو کمیسیون تلفیق به ویژه هیأت رئیسه آن کمیسیون که با توجه به اهمیت نقش کتابخانه‌های عمومی و در پاسخ به پیگیری های مداوم مسئولین و معاونین نهاد، در جهت ترمیم و تقویت بودجه سال ۱۴۰۰ این نهاد اهتمام ویژه ای داشتند تقدیر و تشکر کرد.

وی از اظهار حمایت نمایندگان محترم کمیسیون های تلفیق و فرهنگی مجلس در رفع مشکلات نهاد از جمله اصلاح قانون تأسیس نهاد قدردانی کرد.

مسئولان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور طی ماه‌های گذشته در نشست‌های متعدد و جداگانه‌ای با اعضای کمیسیون‌های تخصصی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیگیر برخی اصلاحات در قانون تأسیس نهاد کتابخانه‌ها و تأمین منابع پایدار به جز نیم‌درصد شهرداری‌ها در بودجه سال ۱۴۰۰ بودند که قول‌های مساعدی در این‌خصوص از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی داده شد.

نشست با اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، دیدار با فراکسیون روحانیت مجلس، حضور در کمیسیون فرهنگی مجلس، دیدار و گفت‌وگو با مجمع نمایندگان بسیاری از استان‌ها و نمایندگان مختلف مجلس شورای اسلامی بخشی از پیگیری‌های انجام شده در خصوص اصلاح قانون تأسیس و تأمین منابع پایدار بودجه‌ای برای نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور است.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *