فراخوان چهارمین دوره جایزه ملک‌الشعرا بهار منتشر شد

به گزارش

مجله معرفی کتاب

، دبیرخانه چهارمین جشنواره انجمن‌های ادبی برای دریافت «طرح‌های قابل اجرا در سال ۱۴۰۰» فراخوان داد. این طرح‌ها الزاما باید قابلیت اجرا در فضای مجازی را داشته باشند. 

در متن این فراخوان آمده است: 

جشنواره‌ٔ انجمن‌های ادبی با نام جایزه ملک‌الشعرا بهار، از اردیبهشت۱۳۹۶ با هدف حمایت از طرح‌ها و فعالیت‌های مؤثر و خلاقانه‌ٔ انجمن‌های ادبی آغاز به‌کار کرده است. این جشنواره هرساله هم‌زمان با برگزاری مجمع عمومی انجمن‌های ادبی برگزار می‌شد اما امسال به‌دلیل محدودیت‌های کرونایی برگزاری مجمع عمومی به زمان دیگری موکول شده است. آیین پایانی چهارمین دوره جایزه ملک‌الشعرا بهار نیمه اول خرداد ۱۴۰۰ و پس از بررسی طرح‌ها از سوی کارگروه اجرایی امور انجمن‌های ادبی به‌صورت مجازی برگزار و در این مراسم از انجمن‌های برگزیده تقدیر خواهد شد. 

انجمن‌هایی که تا تاریخ انتشار فراخوان موفق به دریافت شناسه از سامانه امور انجمن‌های ادبی به نشانی hlclubs.ir شده‌اند واجد شرایط شرکت در این جشنواره هستند.

در این دوره از جشنواره انجمن‌ها در بخش «طرح پیشنهادی برای سال ۱۴۰۰» با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

«طرح‌های پیشنهادی» باید در یکی از زمینه‌های محتواییِ ادبیات خلاق، شعر، داستان و مستندنگاری یا نقد ادبی باشد.هر انجمن می‌تواند فقط یک طرح ارسال کند.

طرح‌ها باید در قالب یک متن کوتاه (حداکثر ۵۰۰  کلمه) و شامل اطلاعات مختصری از برنامه همچون: عنوان برنامه، هدف، زمان (پیشنهادی) برگزاری، (پیش‌بینی) هزینه‌های برگزاری، جزییات (سین اجرایی) برنامه و… باشد.

باتوجه‌به شیوع ویروس

مجله معرفی کتاب

و ادامه منع حضور به‌صورت فیزیکی در عرصه عمومی، طرح‌های پیشنهادی امسال حتماً باید قابلیت اجرا در «فضای مجازی» را داشته باشند. ازاین‌رو دبیرخانه از پذیرش طرح‌هایی که امکان اجرا در فضای مجازی را ندارد، معذور است.
 
نحوه‌ٔ ارسال طرح:

انجمن‌ها می‌توانند «طرح‌های پیشنهادی سال ۱۴۰۰» خود را از طریق صفحه‌ٔ انجمن در سامانه‌ٔ امور انجمن‌های ادبی به نشانی HLClubs.ir به دبیرخانه‌ٔ جشنواره ارسال کنند.

بدیهی‌است ارسال اثر با هر شیوه‌ای به‌جز شیوه‌ٔ یادشده، پذیرفته نخواهد بود.

مهلت ارسال طرح:

آخرین مهلت ارسال طرح ساعت ۲۴ روز جمعه بیست‌وچهارم اردیبهشت۱۴۰۰ خواهد بود.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۶۶۹۶۶۱۵۲ داخلی ۴۲۸ مسئول امور انجمن‌های ادبی تماس بگیرند.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *