فراخوان ارسال اثر برای «جایزه‌ ترانه‌ تهران» منتشر شد

به گزارش

مجله معرفی کتاب

، «جایزه‌ ترانه‌ تهران» با هدف فراهم‌سازی بستری برای رشد و شکوفایی استعدادهای تازه‌نفس ترانه‌سرایی، همین‌طور بهانه‌ای برای بیشتر گفتن و شنیدن از تهران، توسط انجمنِ مردم‌نهادِ فعالانِ فرهنگیِ تهران و با همکاری معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران برگزار خواهد شد. بخشِ رقابتیِ این جایزه، دو شاخه‌ی ویژه‌ی تهران و شاخه‌ی آزاد دارد. آثار ارسالی در شاخه‌ی ویژه‌ی تهران باید با موضوع تاریخ، فرهنگ، زیبایی‌ها و معضلات شهر تهران و یا امیدبخشی و نگاه مثبت به آینده‌ی این شهر باشد. در شاخه‌ی آزاد نیز امکان ارسال ترانه با موضوعِ آزاد وجود دارد.
از ترانه‌سرایانِ گرامی دعوت می‌شود آثار خود را در این دو شاخه به دبیرخانه‌ی جایزه ارسال نمایند.

شرایط ارسال آثار:
– هر ترانه‌سرا می‌تواند حداکثر دو اثر در هر شاخه ارسال کند.
– ترانه‌های هر شاخه باید در قالب فایلی مجزا و در فرمت نرم‌افزار Word ارسال گردند.
– ترانه‌های ارسالی باید با فونت B Mitra و سایز ۱۴ تایپ شده‌ باشند.
– درج نام و نام‌خانوادگی و شماره‌ی تماس در هر فایل ضروری است.
– با توجه به این‌که آثار برگزیده آهنگسازی و اجرا خواهند شد، آثار ارسالی باید در چارچوب قوانین و شرایط عرفی و فرهنگی جامعه باشد.
– آثار ارسالی هر فرد باید در قالب یک ایمیل به نشانی

مجله معرفی کتاب

ارسال شود.

مهلت ارسال آثار تا ۳۱ تیر ۱۴۰۰ است و برگزیدگان در مراسمی هم‌زمان با هفته‌ی تهران در مهر ۱۴۰۰ معرفی خواهند شد. آثار برگزیده‌ی نهایی علاوه بر دریافت تندیس جایزه، توسط آهنگسازان و خوانندگان برجسته اجرا و منتشر خواهد شد. هم‌چنین تمام آثار نامزد شده در قالب کتاب منتشر می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند اطلاعات بیشتر در خصوص مراحل انتخاب و داوری آثار را از صفحه‌ی tehranlyricsaward در اینستاگرام دریافت کنند.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *