«علی از زبان علی (ع)» را در شب‌های قدر بخوانید

به گزارش

مجله معرفی کتاب

، به نقل از روابط عمومی دفتر نشر معارف، کتابخوان پاتوق کتاب، با همراهی دفتر نشر معارف، به مناسبت شب‌های قدر و ایام شهادت امیرالمومنین امام علی (ع)، اقدام به برگزاری مسابقه کتاب خوانی از کتاب علی از زبان علی (ع) کرده است. علاقه‌مندان می‌توانند، با دانلود و مطالعه این کتاب از طریق سایت و اپلیکیشن پاتوق کتاب به نشانی 

مجله معرفی کتاب

  و یا خرید آن از کتابفروشی های معتبر در سراسر کشور، از تاریخ ۱۰ الی ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ در این مسابقه شرکت کنند.

کتاب «علی از زبان علی» از دقیق‌ترین و خواندنی‌ترین زندگی‌نامه‌ها درباره امیرالمؤمنین علیه السلام است که نویسنده با استفاده از منابع دست‌اول و مطمئن شیعه و اهل سنت به نگارش آن پرداخته است.

امیرالمومنین(ع) از هر نظر بی نظیر است. در اولیا، اوصیا و بزرگان کسی را جز ایشان سراغ نداریم که خودش زندگی را از ابتدا تا انتها بیان کرده باشد.

کتاب علی از زبان علی دربردارنده گزارش‌های تاریخی و روایی براساس سیر طبیعی گفتارهای اجتماعی و سیاسی است و نه عهده‌دار بیان معارف عمیق توحیدی. در واقع این کتاب از اول تا آخر از کلام حضرت علی(ع) است و پاورقی جزئی دارد. این کتاب از ۱۰ فصل دوران مکه، دوران مدینه، دوران خلفا، دوران خلافت، دوران جنگ جمل، دوران جنگ صفین، دوران حکمیت، دوران جنگ نهروان، دوران غارت‌ها و دوران شهادت تشکیل شده است.

این کتاب تا پایان ماه مبارک رمضان ۱۴۰۰ در طرح بهار کتاب نشرمعارف قرار دارد و نسخه الکترونیک آن هم با ۳۰ درصد تخفیف از طریق اپلیکیشن کتابخوان پاتوق کتاب در اختیار علاقه‌مندان به کتاب وکتابخوانی قرار گرفته است.

لازم به ذکر است، کتابخوان پاتوق کتاب، ضمن لحاظ امتیاز باشگاه مخاطبان پاتوق کتاب، برای تمامی شرکت کنندگان در آزمون این مسابقه (معادل درصد کسب شده آنها)، در انتهای مسابقه به ۱۰ نفر از شرکت کنندگانی که امتیاز بالای ۸۰ درصد کسب کرده باشند، به قید قرعه، جوایزی به شرح زیر تقدیم می‌کند:

نفرات اول تا سوم:  هر کدام دو میلیون ریال جایزه نقدی

نفرات چهارم تا ششم:  هر کدام یک میلیون ریال جایزه نقدی

نفرات هفتم تا دهم:  هر کدام پانصد هزار ریال اعتبار خرید از اپلیکیشن پاتوق کتاب

علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند پس از مطالعه کتاب، از تاریخ  ۱۰ الی ۱۵ اردیبهشت سال جاری، با مراجه به سایت

مجله معرفی کتاب

  در مسابقه شرکت کنند و ازجوایز در نظر گرفته آن بهره‌مند شوند.

پیش از این، اپلیکیشن پاتوق کتاب، مسابقات کتابخوانی «خط امام(ره)»، امیرگل‌ها، انتظار عامیانه و… را برگزار و جوایزی تقدیم برندگان خود کرده بود.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *