طرح‌های فصلی فروش را در ایام رکودی کتابفروشی‌ها اجرا شوند

به گزارش

مجله معرفی کتاب

، محمدرضا دانایی مدیر کتابفروشی «کتاب سوده» استان تهران با اشاره به اینکه حدود ۶ سال است که طرح‌های توزیع یارانه کتاب از طریق کتابفروشی‌ها (طرح‌های فصلی فروش کتاب) برگزار می‌شود، گفت: به گمان من اجرای چنین طرح‌هایی هم برای مردم و هم برای کتابفروشان بسیار مفید و حایز اهمیت است از این رو که سبب افزایش فروش کتابفروشان شده است.

وی افزود: از سوی دیگر نیز مخاطبان می‌توانند با تخفیفاتی که ارائه می‌شود کتاب‌های مورد نظر خود را تهیه کنند. امیدوارم برگزاری طرح‌های فصلی فروش کتاب در سال‌های آینده نیز برگزار شود و این فرآیند ادامه پیدا کند.

محمد رضا دانایی اضافه کرد: اگر زمان اجرای طرح‌ها را در ایامی بگذارند که کتابفروشی‌ها دچار رکود بیشتری هستند بیشتر به نفع ما خواهد بود؛ از این رو که به عنوان مثال در برخی مواقع زمان اجرای طرح با شروع ترم جدید دانشجویان یکی می‌شود، در حالت عادی در این مواقع استقبال مردم از کتاب زیاد است.

وی در پایان گفت: با این وجود اکنون در طرح زمستانه کتاب نیز استقبال مخاطبان زیاد است و اگر طرح توزیع یارانه از طریق کتابفروشی‌ها در روزهای پایانی سال برگزار می‌شد شاهد حضور مشتریان بیشتری به سمت کتابفروشی‌ها بودیم.

طرح زمستانه کتاب از نهم اسفند آغاز تا شانزدهم اسفندماه در کتابفروشی‌های عضو طرح در سراسر کشور برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *