شیروانی مدیرعامل سوره مهر شد

به گزارش

مجله معرفی کتاب

، علی‌اکبر شیروانی به‌عنوان مدیرعامل جدید انتشارات سوره مهر معرفی شد. به این‌ترتیب با برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل این‌انتشارات که فردا یکشنبه ۳۰ آذر برگزار می‌شود، عبدالحمید قره‌داغی از سوره مهر رفته و شیروانی جایگزین وی می‌شود.

شیروانی دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته پژوهش هنر و سوابق روزنامه‌نگاری در مطبوعات و روزنامه‌های کشور است. او علاوه بر چاپ چندعنوان کتاب، سوابق اجرایی در نهاد کتابخانه‌های عمومی و انتشارات هرمس را نیز در کارنامه دارد. شیروانی پیش از این، به‌عنوان معاون تولید انتشارات سوره مهر فعالیت می‌کرد. شیروانی تدریس نویسندگی و داستان‌نویسی را در رادیو ایران و نیز کتابخانه‌ها بر عهده داشته و در ۹ دوره آموزشی به کتابداران کتابخانه‌های سراسر کشور «شناخت رمان و آشنایی با سبک، ژانر، مکتب و نویسندگان کلاسیک» را تدریس کرده است. این نویسنده جزو برگزیدگان سیزدهمین جشنواره کتاب و رسانه در بخش معرفی کتاب بوده است.

مراسم تودیع قره‌داغی و معارفه شیروانی فردا یکشنبه ۳۰ آذر از ساعت ۱۰ در دفتر مرکزی انتشارات سوره مهر واقع در خیابان سمیه، بالاتر از تقاطع حافظ، خیابان رشت، پلاک ۲۳ برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *