شماره هشتادودوم «قلک» آمد/آشنایی بچه‌ها با مفهوم پس‌انداز

به گزارش

مجله معرفی کتاب

به نقل از روابط عمومی ماهنامه قلک، هشتاد و دومین شماره ماهنامه «قلک» ویژه اردیبهشت۱۴۰۰ برای گروه سنی ۳ تا ۷ سال به‌تازگی منتشر شده و روی پیشخوان مطبوعات آمده است.

در این‌شماره از این‌نشریه، همراه با ماجراهای «دی‌دی و دادی» دو شخصیت فضایی قلکی، کودکان با مفهوم پس‌انداز و وام گرفتن از بانک آشنا می‌شوند و می‌آموزند که می‌توان برای خرید کالایی از بانک وام گرفت و کسی نیز باید ضامن آنها شود.

«نقشه‌های بزرگ مورچه کوچولو» نوشته کندیس دینگوال با ترجمه مریم شجاعی‌پور، «بچه‌های دنیا؛ همسایه آتش و یخ» نوشته جویا میرزاده، «اخبار قِل قُلکی؛ جاده آشغالی» نوشته زهرا جلایی‌فر و تصویرگری میثم موسوی، «ماجراهای دی‌دی و دادی و سیمبولودوس‌دوس» نوشته مریم شجاعی‌پور و تصویرگری فاطمه زمانه‌رو از جمله مطالبی هستند که در این‌شماره از مجله مذکور چاپ شده‌اند.

در هر شماره قلک بازی‌هایی برای بالا بردن خلاقیت، دقت و … بچه‌ها نیز وجود دارد. در این‌شماره هم در بخش «بگو و بخور»، بچه‌ها می‌توانند با میوه‌هایی که در خانه دارند یک عصرانه خرسی درست کنند و در «عملیات نجات سنجوک» نوشته معصومه یزدانی و طراحی زهره بیگدلو با دو مهره و یک تاس یک بازی هیجان‌انگیز انجام دهند.

این‌شماره از مجله «قلک» با ۲۴ صفحه و قیمت ۳۰ هزار تومان منتشر شده است.                                     

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *