ششمین دوره جایزه بین المللی فرشته نفرات برتر خود را شناخت

به گزارش

مجله معرفی کتاب

، هیأت داوران بخش عکس این دوره متشکل از شادی قدیریان، آرش خاموشی و رعنا جوادی از میان آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره، نرجس نادری‌نژاد را به عنوان نفر اول معرفی کردند.

علاوه بر این عکس‌های مهری رحیم زاده از قزوین، مهسا رحمتی از اسلامشهر، سید متین هاشمی از تبریز، مریم دشتی از کرمانشاه، راضیه زینلی از تهران، مریم فلاحتی از اصفهان، مرضیه زینلی از تهران، امین رحمانی از تاکستان، محمد آهنگر از اهوار، نازنین موسوی نژاد از تهران و سهند فردی از رشت به عنوان ۱۱ عکاس برگزیده انتخاب شدند.

در بخش داستان ابتدا حسن محمودی، مهدی افروزمنش و کاوه فولادی‌نسب به عنوان اعضای هیأت انتخاب داستان به بررسی آثار رسیده پرداختند و در نهایت ۳۰ اثر راه یافته به مرحله نهایی از سوی هیأت داوران متشکل از ناهید طباطبایی، علی خدایی و عالیه عطایی مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت داستان “در پشت مرز” که نویسنده آن فاطمه خاوری از کشور افغانستان است، به عنوان داستان برتر انتخاب شد.

سورنتو” نوشته پژند سلیمانی از تهران، “نو با در زاویه” نوشته الهام برزین از بابل، “این جاده نقشه نیست” نوشته عصمت‌الطاف از کشور افغانستان، “گرده‌های براق طلایی” نوشته شیوا خادمی از مشهد، ” شش متری، بالکن دار، فوری فروشی ” نوشته بهرام خانی از خمینی شهر، “مالیدن چشمها” نوشته سامان صدیق زاده از تهران”، “یک سبد روزمرگی برای لعیا خانم” نوشته احمد انوشه از کشور افغانستان؛ “نیست در شهر نگاری” نوشته نعیمه بخشی از مشهد و ” همه‌ی چیزهایی که یادم نمی‌رود ” نوشته الناز معتمدی از تهران به ترتیب نفرات دوم تا دهم این بخش هستند.

عکس‌های منتخب در نمایشگاه‌هایی در معرض دید عموم قرار می‌گیرد و در بخش داستان نیز داستان‌های برگزیده در کتاب برگزیدگان منتشر خواهد شد.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *