سومین دوره پویش «کتاب‌قهرمان» تمدید شد

به گزارش

مجله معرفی کتاب

، سومین دوره مسابقه بزرگ «کتاب‌قهرمان» با محوریت کتاب «پوتین‌قرمزها» نوشتۀ فاطمه بهبودی، با همکاری انتشارات سوره مهر و مرکز رسانه‌ای شیرازه در حال برگزاری است. این پویش از آبان ۹۹ آغاز شد و قرار بود تا دهه فجر ادامه داشته باشد ولی با توجه به استقبال گسترده مخاطبان تا ۲۵ اسفند ۹۹ تمدید شد.

کتاب «پوتین‌قرمزها» خاطرات مرتضی بشیری، بازجو و مدیرمسئول جنگ روانی قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص) در دوران دفاع مقدس است. او طی مصاحبه‌هایی به همت فاطمه بهبودی، خاطرات خود را از بازجویی افسرهای رده‌بالای عراقی بیان کرده است.

بهبودی داستان را با بازجویی یکی از این افسرهای رده‌بالا آغاز می‌کند و با این روش، خواننده را به فضای اصلی داستان می‌کشاند. سپس به گذشته راوی باز می‌گردد و زندگی او را روایت می‌کند. در واقع فصل‌های کتاب بین گذشته راوی تا زمانی که او به مسئولیت جنگ روانی قرارگاه می‌رسد، در رفت و آمد است. بخش‌هایی که نویسنده از زندگی شخصی راوی بیان کرده، شامل بخشی از روابط خانوادگی و برادران راوی، تحصیلات و شغل‌های قبلی وی و فعالیت‌های انقلابی اوست.

کتاب «پوتین‌قرمزها» در ۳۹۲ صفحه منتشر شده است که در دوره برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی «کتاب‌قهرمان» با قیمت چهل‌هزار تومان به فروش خواهد رسید.

برای تهیه کتاب، علاوه بر مراجعه به کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور، می‌توانید به سایت کتاب‌قهرمان و سایت انتشارات سوره مهر و کتابیکا مراجعه کرده یا عدد ۵ را به شماره ۵۰۰۰۵۴۶۰ ارسال نمائید. همچنین نسخه الکترونیکی و صوتی کتاب در نرم‌افزار «کتاب‌قهرمان» موجود است.

جوایز این دوره از مسابقه بزرگ «کتاب‌قهرمان» شامل ده جایزه سه‌میلیون‌ریالی ویژه خریداران کتاب، چهارده جایزه پنج‌میلیون‌ریالی ویژه خوانندگان کتاب و همچنین جوایز ویژه همراهان وفادار به میزان سه جایزه ده‌میلیون‌ریالی، دو جایزه بیست‌میلیون‌ریالی و جایزه ویژه سی‌میلیون‌ریالی خواهد بود. برای شرکت در مسابقه به

مجله معرفی کتاب

مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *