سومین‌جلد مجموعه‌ «این جوری بود، اون جوری شد» منتشر شد

به گزارش

مجله معرفی کتاب

به نقل از روابط‌عمومی انتشارات سیمای شرق، کتاب «هیس‌هیسی چی می‌بافه؟» سروده زهرا موسوی به‌تازگی توسط انتشارات سیمای شرق منتشر و راهی بازار نشر شده است. این‌کتاب سومین‌عنوان از مجموعه‌کتاب‌های «این جوری بود، اون جوری شد» است که این‌ناشر برای گروه سنی الف و ب منتشر می‌کند.

این‌کتاب به مخاطب خود می‌گوید: پروانه‌ها را دیده‌ای؟ دیده‌ای چقدر قشنگ هستند؟ به نظرت اول اولش که به دنیا آمدند به این قشنگی بودند؟ از همان موقع این بال‌های رنگارنگ را داشتند؟ اینقدر سبک و راحت پرواز می‌کردند؟ بله؟ نه؟ اگر دوست‌داری بدانی پروانه‌ها اولش چی بودند و چه شکلی بودند این کتاب را بخوان.

به این‌ترتیب، «هیس هیسی چی می‌بافه؟» در قالب شعر و تصاویر، کودکان را با مراحل تبدیل شدن لارو به یک پروانه آشنا می‌کند. این مجموعه کتاب‌ که تاکنون سه‌ جلد از آن چاپ و منتشر شده، کودکان را با مراحل رشد و تغییر و تحول جانوران و گیاهان در طبیعت آشنا می‌کند.

کشف و ارتباط با دنیای جانوران برای کودکان باعث پرورش رفتار حمایتگرایانه و حس مسئولیت‌پذیری می‌شود به همین دلیل هدف اصلی آموزش محیط‌زیست در اوایل دوران کودکی، باید ایجاد و رشد همدلی بین کودک و جهان طبیعی باشد. یکی از بهترین راه‌ها برای پرورش حس همدلی، ایجاد روابط با جانوران و شناخت آنها است و در این راه خواندن کتاب‌هایی که بر پایه حیوانات است می‌تواند راه بسیار مناسبی باشد.

این‌کتاب با ۲۸ صفحه و قیمت ۳۸ هزار تومان منتشر شده است.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *