ساخت آرم قرمز در آموزش کورل به صورت جامع

در این آموزش کورل دراو به صورت جامع ، شما می آموزید که چگونه یک نوع لوگوی قرمز و طلایی را با استفاده از Corel Draw طراحی کنید. این آموزش عمیق طراحی لوگو موارد کامل انجام این مورد شامل لوگو و روبان که قرمز بوده است و … را شامل میشود. و این لوگو موارد استفاده ای دارد که از آن جمله میتوان به عنوان آرم روی پرچم و برچسب و …. اشاره نمود. که در موارد رسمی و کلاسیک میتوان آن ها را مورد استفاده قرار داد.

نحوه طراحی آرم را در Corel Draw بیابید
جزئیات آموزش
نرم افزار: CorelDraw 11 – X5

زمان تخمین زده شده برای اتمام این آموزش طراحی با نرم افزار کورل : 30 دقیقه

مرحله 1: عناصر اساسی
اول از همه شما باید از CorelDraw با نسخه 11+ استفاده کنید. برای این آموزش ، من از CorelDraw X5 استفاده می کنم. خوب بیایید شروع کنیم. بیایید نگاهی به عناصر اساسی مورد استفاده برای ایجاد طرح خود بیندازیم: مراحل طراحی آرم در آموزش coreldraw اینها همچنین گامهای ما برای ایجاد طرح خواهد بود.

مرحله 2: کاربرگ ایجاد کنید
خوب ، حالا که مراحل و عناصر را دانستید ، ما شروع می کنیم. اول از همه ، CorelDraw خود را باز کنید. حالا یک فایل جدید ایجاد کنید و اندازه کاغذ را روی A4 تنظیم کنید.

مرحله 3: ایجاد قاب طلایی
اکنون که مجموعه برگه های خود را داریم ، اکنون با استفاده از ابزار Ellipse شروع به ایجاد قاب طلایی می کنیم. به “Ellipse Tool” بروید ، می توانید آن را در نوار ابزار سمت چپ پیدا کنید ، یک شکل دایره ایجاد کنید و سپس اندازه شکل دایره را به 8 10 10 سانتی متر تغییر دهید. با استفاده از Ellipse Tool یک دایره دوم در داخل دایره اصلی ایجاد کنید. اندازه دایره دوم را به 7،5 9 9375 سانتی متر تغییر دهید.با استفاده از Ellipse Tool یک دایره سوم در داخل دایره اصلی و دایره دوم ایجاد کنید. اندازه دایره سوم را به 7،5 9 9375 سانتی متر تغییر دهید.نکات :

برای ایجاد خودکار یک شی object چندگانه در مرکز ، همه شی the را انتخاب کرده و “C + E” را بزنید. با این کار شی object چند نفره به صورت افقی و عمودی متمرکز می شود.

مرحله 4: رنگ آمیزی قاب طلایی
حالا بیایید رنگ را در قاب طلایی قرار دهیم: حلقه اول را که بزرگترین است مشخص کنید. به نوار ابزار سمت راست بروید ، در آنجا “پالت رنگ” را پیدا خواهید کرد. روی صفحه زرد کلیک راست کنید تا رنگ خط دایره به زرد تغییر کند.

حالا دایره دوم را انتخاب کنید. به ابزار Fountain Fill بروید که در نوار ابزار پایین سمت چپ قرار دارد. ترکیب رنگی را به صورت سفارشی انتخاب کرده و نوع آن را به صورت خطی درآورید. اکنون یک جعبه رنگی مشاهده خواهید کرد. با کلیک روی دکمه سمت چپ می توانید رنگ را تغییر دهید ،

رنگ را با طلا در سمت چپ ، زرد کمرنگ در وسط و طلای در سمت راست پر کنید. با دوبار کلیک بر روی کادر رنگ می توانید یک پر کردن سفارشی ایجاد کنید. رنگ را با زرد روشن در وسط چپ و یک زرد روشن دیگر در سمت راست پر کنید.دو رنگ سفارشی در وسط باعث می شود که رنگ نرمتر شود. زاویه شیب را 90 قرار دهید ، که گرادیان را افقی می کند.

اگر این کار را درست انجام دهید مانند تصویر زیر به نظر می رسد. حالا بیایید رنگ را در دایره سوم قرار دهیم ، آن را انتخاب کرده و به ابزار Fountain Fill برویم ، مخلوط رنگ را به صورت سفارشی پر کنید و نوع را شعاعی کنید. در جعبه رنگ با کلیک روی دکمه سمت چپ روی آن رنگ را تغییر دهید و رنگ آن را با Darkest Red در سمت چپ ، قرمز تیره در وسط و قرمز در سمت راست پر کنید.

اگر این کار را درست انجام دهید اینگونه به نظر می رسد. بعد خط R را درون دایره قرمز قرار می دهیم ، در این آموزش من از “English Vivace” استفاده می کنم ، شما می توانید آن را به هر آنچه می خواهید تغییر دهید در نوار ابزار سمت چپ به “ابزار متن” بروید ، سپس روی هر قسمت از صفحه کلیک راست کرده و آن را تایپ کنید. حالا بیایید رنگ را در آن قرار دهیم ، به ابزار Fountain Fill برویم و مقدار آن را به عنوان دایره طلایی دوم تنظیم کنیم. سایه خواهیم انداخت ، در نوار ابزار سمت چپ به قسمت “Drop Shadow Tool” بروید ، آن را نگه دارید و پایین بکشید تا سایه ایجاد شود. آن را انتخاب کنید و آن را بر روی Logo Body قرار دهید

مرحله 5: ایجاد نوار قرمز
ما نوار قرمز را با استفاده از ابزار Bezier ایجاد خواهیم کرد ، به “ابزار Bezier” در نوار ابزار سمت چپ بروید ، یک شکل را با یک نقطه رسم کرده و کلیک چپ کنید تا یک شکل مربع مانند تصویر زیر ایجاد کنید. مطمئن شوید که آخرین کلیک به اولین کلیک متصل است وگرنه نمی توانید رنگ را روی شکل قرار دهید.

خوب ، حالا که جعبه شفاف به نظر می رسد ، ما آن را با استفاده از Shape Tool شکل می دهیم.به “ابزار شکل” در نوار ابزار سمت چپ بروید ، سپس روی شکل مربع خطوط بالا کلیک راست کرده و “تبدیل به منحنی” را در نوار ابزار بالا جستجو کنید. اکنون ، در ابتدا و انتهای خط ها کلیک چپ کنید و دو فلش نقطه دار وجود دارد کلیک چپ کرده و آن را بکشید تا مربع شکل بگیرد. آن را روی خطوط پایین قرار دهید ، رنگ قرمز را قرار دهید و مانند تصویر زیر شکل دهید.

اکنون مانند شکل زیر با ابزار Bezier یک مربع کوچک در گوشه بالا سمت چپ شکل بکشید. با استفاده از ابزار Shape و مراحل نشان داده شده در بالا ، یک مربع کوچک شبیه تصویر زیر تشکیل دهید. شکل کوچک را با رنگ قرمز پر کرده و با فشار دادن “Ctrl + PageDown” آن را در پشت آن قرار دهید اکنون به نظر می رسد یک پرچم است ، ما شکل پرچم بیشتری را بر روی آن اضافه می کنیم ، به “ابزار Bezier” بروید و مربع دیگری را در کنار شکل کوچک رسم کنید. با استفاده از ابزار Shape و مراحل نشان داده شده در بالا ، مربع مشابه تصویر زیر را شکل دهید. رنگ قرمز را در آن قرار داده و با فشار دادن “Ctrl + PageDown” آن را به قسمت عقب بفرستید

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *