رویاهای رنگی یک کور مادرزاد کتاب شد

به گزارش

مجله معرفی کتاب

، به نقل از روابط عمومی نشر صاد، رمان «رویاهای رنگی یک کور مادرزاد» به قلم سلمان کریمی در ۲۵۰ صفحه و دو نسخه الکترونیکی و کاغذی منتشر شد. این رمان روایت آرزوها، دلتنگی‌ها، گم‌گشتگی‌ها و دغدغه‌های اجتماعی دو نسل از جوانان ایران است که سعی در اصلاح جامعه مطابق آمال و آرزوهای خود دارند.

پویا دانشجوی جوان نابینایی است که وقتی برای اولین‌بار در تجمع اعتراضی دانشجویان شرکت می‌کند از پله‌ها می‌افتد و به سرش ضربه می‌خورد؛ با این ضربه رویاهای رنگی پویا شروع می‌شود، رویاهایی که در خود ردپایی از گذشته‌ی دور او دارند.

این رمان با اشاره به برخی حوادث پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ و حوادث کوی دانشگاه در سال ۷۸، تشابه و تفاوت خاستگاه‌ها، بنیان‌های فکری، آرزوها و آرمان‌های دو نسل از جوانان ایران را به چالش می‌کشد.

سلمان کریمی متولد سال ۱۳۵۵ در استان زنجان است. او لیسانس حقوق قضایی دارد و آثار متعددی در حوزه‌ی ادبیات و حقوق. کریمی از اعضای موسس خانه داستان زنجان است.

نسخه کاغذی کتاب «رویاهای رنگی یک کور مادرزاد» با قیمت ۵۸,۰۰۰ تومان از سایت نشر صاد به‌نشانی Saadpub.ir و نسخه الکترونیکی اثر نیز با قیمت ۲۹,۰۰۰ تومان از پلتفرم طاقچه قابل دریافت است.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *