روش‌شناسی پژوهش درباره بیماری‌های واگیردار در متون تاریخی

به گزارش

مجله معرفی کتاب

، نشست تخصصی بررسی «روش‌شناسی پژوهش درباره بیماری‌های واگیردار در متون تاریخی» با حضور فاطمه جان‌احمدی معاون پژوهش و منابع دیجیتال سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، پارسا دانشمند، استاد تاریخ بین‌النهرین باستان دانشگاه پکن و فرح زاهدی عضو هیأت علمی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، روز یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰ صبح، برگزار می‌شود.

در این نشست پارسا دانشمند، استاد تاریخ بین‌النهرین باستان دانشگاه پکن درباره بیماری‌های همه‌گیر بر پایه متون بین‌النهرین، فرح زاهدی عضو هیأت علمی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با موضوع بیماری‌های همه‌گیر ایران باستان و فاطمه جان‌احمدی معاون پژوهش و منابع دیجیتال سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران نیز درباره بیماری‌های همه‌گیر در ایران دوره اسلامی صحبت خواهد کرد.

نشست تخصصی بررسی «روش‌شناسی پژوهش درباره بیماری‌های واگیردار در متون تاریخی» با مدیریت علی‌محمد طرفداری عضو هیأت علمی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار می‌شود. ورود برای عموم در این نشست پژوهشی، آزاد است و علاقه‌مندان برای شرکت می‌توانند به آدرس: https://vc.nlai.ir/nlaifedtinal مراجعه کنند.

لازم به توضیح است برگزیدگان یازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی با پیام «آینده روشن با پژوهش اثربخش» در تاریخ ۲۴ دیماه اعلام می‌شود و طبق فراخوان اعلام شده متقاضیان حضور در جشنواره پژوهشی می‌توانند تا ۳۰ آذر ماه آثار خود را ارسال کنند.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *