«روایت انقلاب اسلامی» برای نوجوانان چاپ شد

به گزارش

مجله معرفی کتاب

، کتاب «روایت انقلابی اسلامی» نوشته سید عظیم قوام، به‌تازگی توسط موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت منتشر و راهی بازار نشر شده است. این‌کتاب برای آشنایی نوجوانان و جوانان با روایتی صحیح از انقلاب اسلامی ایران نوشته شده است.

انقلاب اسلامی، انقلابی تحول‌گرا بود. تحول در انسان‌ها، تحول در سازوکارهای حکومت، تحول در منطقه و تحول در جهان. در هر یک از این‌عرصه‌ها، انقلاب اسلامی، تحولی ماندگار و چشمگیر آفرید و نقطه امید و حرکت مظلومان عالم و نقطه هزیمت و دشواری برای مستکبران و ظالمان شد.

نویسنده کتاب موردنظر معتقد است این‌انقلاب باید شناخته شود و پیشرفت‌های حاصل از آن بازگو شود. به‌ویژه نسل نوجوان و جوان به تعبیر رهبر انقلاب باید از بُن دندان انقلاب را بشناسند تا تحریف‌گران داخلی و خارجی این گوهر نایاب و یگانه را از کف آنان به حیله‎‌های مختلف نربایند.

سید عظیم قوام در این‌کتاب با ارائه مبانی انقلاب اسلامی و ارزش‌های متعالی آن، به‌صورت کاربردی و عینی، پیشرفت‌های انقلاب را در عرصه‌ها و حوزه‌های مختلف علمی، خدماتی، اقتصادی، فرهنگی و نظامی ارائه کرده است. او با آمارهای مستند، سعی کرده در ۳ فصل، روایتی صحیح و شایسته از انقلاب پیش روی مخاطب بگذارد.

این‌کتاب با ۱۵۵ صفحه و قیمت ۲۰ هزار تومان منتشر شده است.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *