راهنمای منوی edit برای آموزش موشن گرافیک جامع

منوی ادیت یکی از مواردی هست که در طی تمام موشن گرافیک کاربرد فراوانی را در ادیت کردن لایه ها خواهد داشت و اگر قصد یادگیری موشن گرافیک در دوره آموزش موشن گرافیک جامع را دارید بایستی حتما در برنامه آموزشی خود گنجانده و به آن بپردازید.

توسط مت نلسون
پس از اثرات
افترافکت اساس کار حرفه ای طراحی حرکت است ، اما واقعاً چقدر آن را می شناسید و چقدر برای آموزش آنلاین موشن گرافیک وقت گذاشته اید؟

هر چند وقت یکبار از تب menu در بالا After Effects استفاده می کنید؟ احتمال این وجود دارد که شما احتمالاً تعداد انگشت شماری از ابزارها را دارید که استفاده می کنید ، اما در مورد ویژگی های تصادفی که هنوز امتحان نکرده اید چه می کنید؟ ما در حال بررسی نگاهی به سنگهای قیمتی پنهان در فهرست های برتر هستیم و تازه شروع به کار می کنیم.
A-Guide to Menu_AE-20200730-edit_Article.png
در این آموزش ، برخی از بهترین ویژگی های داخل تب افتر افکت را از نزدیک بررسی خواهیم کرد. در نگاه اول ، برگه ویرایش بسیار نرم به نظر می رسد. اما این مورد منو چیزی بیش از هدر دادن آن است.
آیا به طور جدی درباره ویرایش منوها صحبت می کنید؟
شما بهتر آن را باور کنید! استفاده از برگه ویرایش این امکان را برای شما فراهم می کند که به سرعت برداشت ایجاد کنید ، سرعت ارائه را تسریع کرده و جریان کار خود را شخصی تر کنید. منوی ویرایش جلوه ها دارای 3 موردی است که می خواهید استفاده کنید:
پیوندهای ملک
تمام حافظه را پاک کنید
میانبرهای صفحه کلید
بیایید داخل شیرجه بزنیم
ویرایش منوی افتر افکت 6.gif
با پیوندهای ملک کپی کنید
منوی After Effects را ویرایش کنید. 1.jpg
بیان می تواند فوق العاده مفید باشد. اما بیایید صادق باشیم. ما همیشه آنها را وادار نمی کنیم ، عیب یابی کنند یا کد را در هر یک از دارایی های خود کپی و پیست کنند. گاهی اوقات ، ما فقط می خواهیم بیانیه ای سریع ارائه دهیم. در این بخش ، من به شما نشان می دهم که چگونه از فرایند کار با عبارات فقط با استفاده از پیوندهای خاصیت صرف نظر کنید.
برای کسانی که آشنا نیستند ، تماس با دارایی ویژگی های خاصی از یک دارایی است که می تواند بر آن غلبه کند: همه چیز از مقیاس ، موقعیت ، تا گردش. می توانید این ویژگی های خاص را کپی کرده و از آنها برای کنترل دارایی های دیگر از نظر خود استفاده کنید.
ما می گوییم رایانه شما یک مربع مرکزی دارد و شما می خواهید که چرخش سایر مربع ها را کنترل کند. می توانید از پیوند ویژگی برای چرخش تمام مربع ها از مربع های اصلی به عبارت … بدون غواصی استفاده کنید.
کافی است ویژگی چرخش میدان مرکزی خود را انتخاب کرده و> را با پیوندهای خاص ویرایش کنید.
اکنون ، از نظر خود مقادیر چرخان را در مربع های دیگر انتخاب کنید.
منوی After Effects را ویرایش کنید. 2.png
Command + V (سیستم عامل Mac)
یا Control + V (ویندوز)
همانطور که میدان اصلی خود را می چرخانید ، دیگران نیز پیروی می کنند.
مزیت استفاده از پیوندهای خاصیت این است که می توانید سریع دکل هایی تنظیم کنید که در غیر این صورت نوشتن با یک عبارت سفارشی زمان می برد. این به ویژه اگر دارایی زیادی در صحنه ای داشته باشید که باید دستکاری شود ، بسیار مفید است.
تمام حافظه و حافظه نهان دیسک را پاک کنید
منوی After Effects را ویرایش کنید. 3.jpg
اگر می خواهید پردازش را سرعت بخشیده و برای پروژه های خود وقت بگذارید ، مهم است که یاد بگیرید چگونه حافظه و حافظه پنهان دیسک را پاک کنید.
برای همه کسانی که آشنا نیستند ، دیسک در حافظه پنهانی است که داده های پرونده های بعدی شما در آن ذخیره می شود. هنگامی که شروع به پخش در جدول زمانی خود می کنید ، After Effects به حافظه نهان دیسک کمک می کند تا به شما کمک کند تا پیش نمایش را روان اجرا کند. اما اگر حافظه نهان دیسک بیش از حد بزرگ شود ، از حرکت آسان آن پس از اثر جلوگیری می کند. با تمیز کردن آن فضای کافی برای کار با حداکثر سرعت در کامپیوتر وجود دارد.
برای این کار به سادگی به Edit> Clear> All Memory and Disk Cache بروید. بهترین زمان برای انجام این کار معمولاً زمانی است که پروژه بزرگی را به پایان می رسانید و می خواهید برای حرکت بعدی خود جا باز کنید.
میانبرهای صفحه کلید
منوی After Effects را ویرایش کنید. 4.png
هر طراح حرکتی می داند که میانبرهای صفحه کلید حیات جریان سریع کار هستند. ویرایش میانبرهای صفحه کلید به شما کمک می کند تا عملکرد خود را بهبود ببخشید و تجربه بصری تری را ایجاد کنید که متناسب با سبک شخصی شما باشد. اگر می خواهید میانبرهای صفحه کلید خود را پس از جلوه ها تغییر دهید ، این کار را می کنید!
برای شروع ، به بخش سفارشی کردن> میانبرهای صفحه کلید بروید و کل پانل ابزار را برای یافتن و ایجاد کلیدهای داغ سفارشی باز کنید.
برای ایجاد میانبر شخصی خود ، کلیدی را انتخاب کنید که استفاده نمی شود و در فهرست دستورات در پایین سمت چپ جستجو کنید. سپس برای قفل شدن در یک تنظیم سفارشی ، روی ذخیره در بالا کلیک کنید.
5.png ویرایش پس از اثر
هر کس ابزار ، جلوه ها و دستور العمل های مورد علاقه خود را دارد. با شخصی سازی میانبرهای صفحه کلید ، می توانید گردش کاری ایده آلی ایجاد کنید که مناسب برنامه ها و تنظیمات شما باشد.
خودت ببین! در راه تبدیل شدن به یک استاد جلوه!
اگرچه ممکن است وقت زیادی برای کاوش در برگه ویرایش صرف نکنید ، اما استفاده از این ویژگی ها راهی عالی برای استفاده از افتر افکت است. با کپی کردن پیوندهای ویژگی ، پاک کردن حافظه پنهان دیسک و سفارشی سازی میانبرهای صفحه کلید ، می توانید در وقت و تلاش خود صرفه جویی کنید.

افتر افکت شروع می شود
اگر می خواهید بیشترین بهره را از افتر افکت ببرید ، شاید توسعه حرفه ای به همین دلیل After Effects Kickstart را گردآوری کردیم ، دوره ای که برای ایجاد پایه و اساسی در این برنامه اصلی طراحی شده است.
After Effects Kickstart آخرین دوره مقدماتی افترافکت برای طراحان حرکت است. در این دوره ، متداولترین ابزارها و بهترین روشها را برای استفاده از آنها هنگام تسلط بر رابط کاربری After Effects یاد خواهید گرفت.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *