دو کتابخانه در شهرستان ملارد استان تهران افتتاح شد

به گزارش

مجله معرفی کتاب

به نقل از روابط عمومی کتابخانه‌های عمومی تهران، همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دو کتابخانه‌های عمومی فتاح شهبازی و علم و ادب افتتاح با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان ملارد و مدیران و مسئولان اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، افتتاح شدند.

در مراسم افتتاح این کتابخانه ها سجاد برنجی فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملارد، در ضمن تقدیر از تلاش اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان و شهرستان ملارد و دهیاری‌های روستاهای خوشنام و امیرآباد جهت ساخت و تجهیز این کتابخانه‌ها اظهار داشت: قطعاً فضاهای زیبا و مجهز کتابخانه‌ای مورد استقبال اهالی روستا قرار خواهد گرفت و ان شاء الله شاهد حضور و تربیت نسل‌های فرهیخته در این کتابخانه‌ها خواهیم بود.

کتابخانه عمومی استاد فتاح شهبازی واقع در روستای خوشنام ملارد با زیربنای ۲۱۲ مترمربع به بهره برداری رسیده است. در همین راستا مبلغ ۳ میلیارد ریال بابت تخریب و نوسازی از سوی دهیاری روستای خوشنام و ۴ میلیارد ریال جهت خرید تجهیزات و خرید منابع کتابخانه ای از سوی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران به این کتابخانه تخصیص داده شده است.

همچنین مبلغ ۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال نیز از طرف دهیاری روستای امیرآباد جهت ساخت کتابخانه علم و ادب با متراژ ۱۴۰ متر مربع و ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیارد از سوی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان جهت تجهیزات و خرید منابع کتابخانه ای این کتابخانه هزینه شده است.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *