دو اثر جدید رفیع افتخار برای کودکان منتشر شد

به گزارش

مجله معرفی کتاب

به نقل از روابط عمومی انجمن نویسندگان کودک و نوجوان افتخار درباره کتاب‌های تازه خود گفت: «پنبه و پری و پستچی» و «کلاس اولی‌ها» به تازگی توسط نشر تاووس برای کودکان منتشر و راهی بازار کتاب شده است.

این نویسنده درباره کتاب «پنبه و پری و پستچی» توضیح داد: این کتاب داستان بلند بسیار عاطفی برای کودکان است. کتاب ٢۴ صفحه است و تصویرگری آن بر عهده سمیه علیپور بوده است. داستان هم از این قرار است که «پنبه»، مهربان‌ترین مداد دنیا، پستچی و پری را می‌آفریند؛ پستچی عاشق پری می‌شود؛ پری برای ازدواج با پستچی یک شرط بسیار سخت می‌گذارد؛ پستچی می‌پذیرد و…

این عضو انجمن نویسندگان کودک و نوجوان افزود: «کلاس اولی‌ها» نیز کتابی ٣٢ صفحه‌ای شامل ۱۷ داستان با دو شخصیت ثابت گچ و تخته‌پاک‌کن است که در موقعیت‌های مختلف داستانی قرار می‌گیرند. این کتاب برای گروه سنی الف و ب تهیه شده و تصویرگری آن را محبوبه مهدیان‌فر انجام داده است.

نشر تاووس «پنبه و پری و پستچی» را با قیمت ٢٩ هزار و ۵٠٠ تومان و «کلاس اولی‌ها» را با مبلغ ٣۵ هزار تومان به بازار نشر کتاب کودک عرضه کرده است.

«طلسم خانه عنکبوت‌ها»، «برعسوس»، «برسد به دست دوست»، «دنیای آرزوها»، «از ورای یک خاطره»، «تعطیلات بامزه یخمک»، «ساپروفیت»، «شب‌نشینی با عموبسک» و «راز صورتی من» از آثار پیشین رفیع افتخار به شمار می‌رود.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *