«حمید معصومی‌نژاد، رم» به چاپ دوم رسید

به گزارش

مجله معرفی کتاب

به نقل از روابط عمومی انتشارات سروش،‌ کتاب «حمید معصومی‌نژاد، رم» نوشته آلسّاندرا مولاس با ترجمه حمید معصومی‌نژاد و داوود عباسی به‌تازگی توسط انتشارات سروش به چاپ دوم رسیده است.

خانم مولاس نویسنده این‌کتاب در خارج از کشور، به ویژه در مناطق بحرانی، به عنوان خبرنگار فعالیت داشته است. وی در اکتبر ۲۰۱۷ به خاطر فعالیت‌های خبری و حضور فعال در مناطق بسیار بحرانی، جایزه هم‌بستگی بنیاد ISENI NERVI را به خود اختصاص داد. مولاس همواره با دید باز به جهان و تفاوت‌های موجود در آن نگریسته و آن را باعث غنای جامعه بشری دانسته و بر این باور است که باید به قواعد و سنت‌های جاری در جوامع نیز احترام گذاشت.

او معتقد است جست و جوی حقیقت با بهره‌گیری از احساس و منطق می‌تواند دنیا را تغییر دهد؛ دنیایی که اگر به آن فقط از دریچه کوچک خود نگاه کنیم، شاید جایی برای دیگران نداشته باشد و بنابراین زیستن در آن دشوار خواهد شد. نویسنده از خلال نگارش این‌کتاب بار دیگر به جست و جوی حقیقت رفته و آن را در قالب ماجرایی واقعی ارائه می‌کند؛ ماجرایی که گاه آن چنان سرشار از تناقض است که غیرواقعی به نظر می‌رسد و بیشتر شبیه به سناریوی فیلم دراماتیک یا تحقیقات جنایی است که در پایان مشخص می‌شود که ناشی از دلایل صرفاً سیاسی است.

چاپ دوم این‌کتاب با ۱۸۴ صفحه، شمارگان ۵۰۰ نسخه و قیمت ۳۰ هزار تومان عرضه شده است.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *