حضور آثار مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در نمایشگاه مجازی قرآن

به گزارش

مجله معرفی کتاب

، به نقل از روابط عمومی مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم از روز شنبه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح شد. امسال به دلیل شیوع ویروس

مجله معرفی کتاب

فرصت برگزاری نمایشگاه قرآن کریم به‌صورت حضوری ممکن نشد.

نمایشگاه مجازی قرآن کریم در دو بخش فروش و محتوایی خدمات خود را ارائه می‌کند. در بخش فروش، کتب حوزه دینی، قرآنی، عترت و همچنین حوزه دفاع مقدس و مقاومت ارائه می‌شوند که در حال حاضر با ۲۰ درصد تخفیف به فروش می‌رسند.

در این راستا نورالله جعفری مدیر انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس با اعلام حضور فعال انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در نمایشگاه مجازی قرآن کریم گفت: همزمان با شروع نمایشگاه مجازی قرآن کریم این مرکز با ۹۶ عنوان کتاب در حوزه‌های مختلف اطلس‌ها، آثار ادبی، تاریخ شفاهی، ترجمه، عملیات‌ها و نبردها و پژوهش‌های موضوعی حضور فعال دارد.

وی افزود: علاقه‌مندان می‌توانند کتاب‌های موردنظر خود را از طریق سایت نمایشگاه مجازی قرآن کریم به آدرس https://www.iqfa.ir مراجعه نمایند و در بخش فروشگاهی عنوان کتاب و ناشر را جست‌وجو نمایند.

مدیر انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس اضافه کرد: در این دوره کتاب‌ها از تخفیف ۲۰ درصدی برخوردارند و هزینه پست و ارسال کتاب‌ها برای خریداران رایگان است.

نمایشگاه مجازی قرآن کریم از ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ تا ۲۱ اردیبهشت‌ماه سال جاری (۱۸ تا ۲۸ ماه مبارک رمضان) برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *