توزیع کتابی درباره سردار قاسم سلیمانی در بنگلادش

به گزارش

مجله معرفی کتاب

، به مناسبت فرارسیدن اولین سالگرد عروج ملکوتی سردار دلها، ترجمه بنگالی کتاب «شهید قاسم سلیمانی قهرمان مبارزه با تروریسم و استعمار» به همت رایزنی فرهنگی کشورمان در میان کتابخانه‌های عمومی، تخصصی و دانشگاهی بنگلادش توزیع شد.

کتاب «شهید قاسم سلیمانی قهرمان مبارزه با تروریسم و استعمار» توسط انتشارات بنگالی سعید باری (از ناشران معتبر بنگالی) در قطع وزیری، با کاغذ گلاسه و در شمارگان ۱۰۰۰ نسخه در ۳۶۰ صفحه منتشر شده است.

سرفصل‌های این کتاب شامل مختصری از زندگی شهید قاسم سلیمانی، سیره شهید قاسم سلیمانی و مقالات در باره شهید قاسم سلیمانی پدر معنوی خانواده‌های شهدا، پیشگویی شهادت در نطق و سخنان خود شهید قاسم سلیمانی و وصیت شهید قاسم سلیمانی برای خاکسپاری ایشان در کنار مرقد شهید یوسف الهی می‌شود.

در بخشی دیگر از این کتاب به دریافت نشان ذوالفقار، آخرین مصاحبه شهید قاسم سلیمانی، مراسم تشییع پیکر ایشان و خاکسپاری، سخنرانی خانم زینب سلیمانی در مراسم نماز جنازه شهید قاسم سلیمانی و پیام تبریک و تسلیت رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران، سخنرانی بلند بعدی معظم له، سپس خطبه نماز جمعه معظم له در تهران اشاره دارد.

پیام تبریک و تسلیت بزرگترین رهبر دینی و مرجع تقلید عراق آیت الله سیستانی، دو سخنرانی سید حسن نصرالله رهبر حزب‌الله لبنان، واکنش‌های جهانی شامل تظاهرات و راهپیمایی ها، پیام‌ها و سخنان رؤسای جمهور، روشنفکران و ژورنالیست‌های جهان و بیانیه‌های رسانه‌های عمومی و روشنفکران و علما در بنگلادش، اشعاری از شعرای بنگلادش بیاد شهید قاسم سلیمانی، مختصری از زندگی شهید ابو مهدی المهندس و … از دیگر مقالات این کتاب است.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *