تجلیل زنان اندیشمند جهان از شهید قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس

به گزارش

مجله معرفی کتاب

، برگزاری اولین یادواره بین المللی سرداران مقاومت دانشگاه الزهرا با همکاری مؤسسه «سپهرسوره هنر» حوزه هنری و مراکز علمی، فرهنگی داخلی و بین المللی، اولین یادواره علمی – فرهنگی زنان ایران و جهان در بزرگداشت سرداران مقاومت حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس را برگزار می‌کند.

این یادواره که اثار مکتوب آن به زبان‌های فارسی، عربی، انگلیسی و فرانسه قابل پذیرش است در بخش‌های علمی شامل کتاب و مقاله، ادبی شامل شعر، رمان، داستان بلند و کوتاه، داستانک، نثر ادبی و دلنوشته می‌باشد، بخش تاریخ شفاهی نیز از دیگر بخش‌های یادواره می‌باشد، بخش هنری این یادواره نیز شامل آثار عکاسی، نقاشی، خوشنویسی، نمایشنامه و فیلمنامه است.

این یادواره در بخش‌های علمی – فرهنگی و ادبی – هنری برگزار می‌شود که علاقمندان جهت اطلاع از موضوعات هر یک از این بخش‌ها و شرکت درآن می‌توانند به سایت artfest.ir مراجعه کنند.
جوایز:

سفر به عتبات و حضور در مزار شهید ابومهدی المهندس برای برگزیدگان ایرانی.

سفر به ایران وحضور در مزار شهید حاج قاسم سلیمانی برای برگزیدگان بخش بین الملل.
شرایط ارسال اثر:

آخرین مهلت ارسال آثار تا تاریخ ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۹ می‌باشد و ثبت نام ، بارگذاری فایل اثر و دریافت کد رهگیری تنها از طریق سایت artfest.ir میسر خواهد بود.

برای تسهیل در امر داوری، شاعران و نویسندگانی که چندین اثر مکتوب دارند، باید هر اثر را به صورت مجزا و با اندازه قلم ۱۴ و نوع قلم B Mitra تایپ کرده و جداگانه ثبت و ارسال کنند، به یاد داشته باشید که صفحات متون باید بدون ذکر نام و مشخصات صاحب اثر ارسال شود.

هر فرد می‌تواند همزمان در همه بخش‌ها شرکت کند و آثار ارسالی در بخش هنری بعد از یادواره عودت داده می‌شود.

دبیرخانه یادواره در صورت صلاحدید، آثار منتخب را با نام صاحب اثر چاپ خواهد کرد.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *