بازنشر سوم داستانی از طاهره ایبد

به گزارش

مجله معرفی کتاب

، این کتابِ تخیلی با تصویرگری سمیه محمّدی برای گروه سنی ۷ سال به بالا (نوخوان) به چاپ رسیده است.

کتاب «غاغا غولی، غول غاغولی» داستان غولی را بیان می‌کند که مدت زیادی است از چراغ جادویش بیرون آمده و در تمام این مدت برای آدمی‌زادها همه کاری کرده بود.

اما غول داستان سال‌های سال بود که آدمی‌زادها او را از یاد برده بودند و چون تنها مانده بود دلش می‌خواست به چراغ جادویش برگردد. ولی او نمی‌توانست به راحتی به جایش برگردد بلکه باید یک آدمی‌زاد پیدا می‌کرد که وِردش را بخواند تا به چراغ جادویش برگردد: «غاغاغولی، غول غاغولی

این کتاب که اولین بار در سال ۱۳۹۴ با قطع خشتی از سوی کانون منتشر شده است، اکنون با شمارگان ۲ هزار و ۵۰۰ نسخه به چاپ رسید تا شمارگان آن در سومین مرحله چاپ به ۹ هزار نسخه برسد.
کتاب ۲۸ صفحه‌ای «غاغاغولی، غول غاغولی!» با قیمت ۱۰ هزار تومان در فروشگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور، فروشگاه اینترنتی محصولات کانون و فروشگاه‌های محصولات فرهنگی در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

پیش‌تر نیز بیش از ۱۰ کتاب به نویسندگی طاهره ایبد همچون «خانواده آقای چرخشی»، مجموعه پنج جلدی «چارخانه و خاله کشمشی»، «عجیب و غریب‌های ته دریا»، «لاک‌پشت ترسو»، «خانه پغورقاتی»، «پریانه‌های لیاسند ماریس» و… از سوی کانون منتشر شده است.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *