انتشار کتاب صوتی «موهبت کامل نبودن»

به گزارش

مجله معرفی کتاب

به نقل از روابط عمومی مؤسسه نوین کتاب گویا، کتاب صوتی «موهبت کامل نبودن» نوشته برنه براون با صدای ندا پوریان در مؤسسه نوین کتاب گویا منتشر شد. این اثر راهنمای خوبی است برای دست‌یابی به یک زندگی صمیمانه با خود و دیگران.

آیا تاکنون برایتان پیش آمده که احساس کنید قدرت برقراری ارتباط صمیمانه با دیگران را ندارید؟ یا در جستجوی معنای عشق و تعلق سردرگم مانده‌اید؟ از آنجایی که هر کس با گمان و تجربه زندگی شخصی‌اش عشق و صمیمیت را معنا می‌کند، گاهی افراد در ابراز آن دچار مشکل می‌شوند.

کتاب «موهبت کامل نبودن» انباشته از چند کلمه و مفهوم اساسی است: عشق، تعلق و اصالت. مهم است برای واژه‌هایی که هر روز بر زبانمان جاری می‌شوند، تعریف‌های عملی و دردسترسی داشته باشیم. دکتر برنه براون ما را به یک تعریف مشترک از این واژه‌ها می‌رساند تا کمتر آسیب ببینیم و حرف یکدیگر را بهتر درک کنیم. شنیدن این کتاب موجب می‌شود که شما به یک زندگی صمیمانه با اطرافیانتان دست پیدا کنید و هویت واقعی خود را نیز راحت‌تر بپذیرید.

براون سال‌ها در زمینه ترس و شرم مطالعه و تحقیق کرده است و به همین دلیل، راهنمایی‌های او مخاطب را کمک می‌کند تا با خودش مواجه شود و جرأت داشتن زندگی صمیمانه را هم بیابد.

براون یاد می‌دهد که همه ما باید گاهی دکمه «تلاش عمیق» خود را خاموش کنیم و وقتی حالمان خوب نیست و دیگر توان انجام کارها در بالاترین کیفیت را نداریم، کمی صبر کنیم و دست از تلاش‌های زیاد در مواقع خاص دست بکشیم.

کتاب «موهبت کامل نبودن» نوشته برنه براون با ترجمه احمد آل احمد در انتشارات کتاب کوچه است که مؤسسه نوین کتاب گویا، آن را در قالب کتاب صوتی با صدای ندا پوریان و انتخاب موسیقی، میکس و مسترینگ بهنام کلاه‌بخش، نوازنده و آهنگساز در ۶ ساعت و ۵۶ دقیقه منتشر کرده است.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *