انتشار چاپ جدید «خال سیاه عربی» و «کمدی الهی»

به گزارش

مجله معرفی کتاب

، چاپ هفتم «خال سیاه عربی» اثر حامد عسکری توسط این مؤسسه راهی بازار شد. «خال سیاه عربی» سفرنامه حج حامد عسکری شاعر است که چاپ اول آن در اردیبهشت‌ماه سال جاری و در میانه‌های ماه رمضان و ابتدای بحران

مجله معرفی کتاب

منتشر شد.

با وجود اینکه چاپ اول کتاب با ابتدای بحران

مجله معرفی کتاب

منتشر شد و مراسم رونمایی آن هم به طور مجازی برگزار شد اما در هفت ماه به چاپ هفتم رسیده است. به عبارت دیگر ماهی یک مرتبه تجدید چاپ شده است. چاپ هفتم خال سیاه عربی در ۲۳۸ صفحه و قیمت ۳۵ هزار تومان راهی بازار شده است.

خاطرات کاخ سفید جان بولتون

چاپ هفتم اتاقی که در آن اتفاق افتاد خاطرات کاخ سفید جان بولتون است که در ۶۰۸ صفحه و قیمت ۸۰ هزار تومان منتشر شده است. چاپ اول کتاب اتاقی که در آن اتفاق افتاد هم مرداد ماه سال جاری و کمتر از ۲ ماه از انتشار کتاب در ایالات متحده راهی بازار شد.

انتشار کتاب در ایالات متحده با حاشیه‌ها و استقبال زیادی روبرو شد. ترجمه فارسی آن هم در ایران با استقبال روبرو شد به طوری که حالا بعد از ۴ ماه از انتشار چاپ اول حالا چاپ هفتم کتاب راهی بازار می‌شود.

دانته در رنگ و لعاب جدید

چاپ بیست و ششم دوره سه جلدی کمدی الهی اثر دانته آلیگیری راهی بازار شد. این دوره سه جلدی از چاپ گذشته با طراحی جلد و صفحه‌آرایی جدید راهی بازار شده که با استقبال مخاطبان هم روبرو شده است. این دوره سه جلدی با ترجمه شجاع‌الدین شفا و به قیمت ۲۸۰ هزار تومان منتشر شده است.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *