انتشار اطلاعیه درباره ساعت خرید از نمایشگاه مجازی کتاب تهران

به گزارش

مجله معرفی کتاب

، بیست و چهارمین اطلاعیه مربوط به برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران، امروز چهارشنبه اول بهمن، همزمان با آغاز این‌رویداد، توسط موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران منتشر شد و در آن به خریداران از نمایشگاه توصیه شد مراجعه به پایگاه اینترنتی نمایشگاه را به ساعت‌های مختلف موکول کنند.

در این‌اطلاعیه اعلام شده با توجه به موج استقبال گسترده بازدیدکنندگان و خریداران کتاب از نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران همزمان با آغاز نمایشگاه، از خریداران تقاضا می شود با توجه به ۲۴ ساعته بودن بازدید و خرید، مراجعه به سایت را به ساعت های مختلف موکول کنند.

افزایش منابع زیرساختی برای پاسخگویی مطلوب تر به مردم و خریداران در دستور کار دست اندرکاران برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران قرار دارد.

در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، کتاب ها به صورت رایگان ارسال می شوند و علاقه‌مندان می توانند برای تهیه کتاب از اول تا ششم بهمن ماه به سامانه tehranbookfair.ir  مراجعه کنند.

ساعت بازدید و خرید در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به صورت ۲۴ ساعته است و کتاب های ناشران داخلی با تخفیف ۲۰درصدی و کتاب های ناشران خارجی با تخفیف ۵۰درصدی ارائه می شود.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *