«از پِمبا تا ماریانا»چاپ سومی شد/جاسوس‌ها و قدرت‌های مافوق بشری

به گزارش

مجله معرفی کتاب

، رمان «از پِمبا تا ماریانا» نوشته محمد قنبری به‌تازگی توسط انتشارات شهید کاظمی به چاپ سوم رسیده است.

این‌رمان که روایتی داستانی از استفاده قدرت‌های مافوق بشری و انرژی‌های شیطانی در سازمان های اطلاعاتی-امنیتی دنیاست، اثری دیگر از نویسنده کتاب ضداسرائیلی «۲۰۴۰» است. داستان اصلی «از پمبا تا ماریانا» درباره زندگی شخصیتی به‌نام مهران است که در یک نهاد اطلاعاتی کار می‌کند.

در آغاز داستان، شبی که مهران مسئول شب معاونت بود، حوادث مرموزی اتفاق می‌افتد مثل قطع و وصل برق، افتادن بی‌دلیل استکان چای، قندان و گلدان روی زمین و شکسته‌شدن شان، پیچیدن صداهایی مخوف در اتاق و… که مهران را وادار به فرار می کند. او که در راه پله ها به زمین می‌خورد، توسط تیم عملیاتی سازمان احیاء شده ولی به علت سکته قلبی و ضربه مغزی به بیمارستان منتقل می‌شود.

مهران در بیمارستان متوجه می‌شود که جسم اثیری اش در فضا معلق است و از جسمش که در کماست جدا شده است. در مدت هفت روزی که او در کما به سر می برد، به همراه ایمان (تجسم اعمال صالح خودش) که جوانی خوش سیما و نورانی بود به امکان مختلفی سفر می‌کند. از سازمان سیا در آمریکا تا موساد در اسرائیل برای دیدن قدرت بخش اجنه و انرژی های شیطانی آن‌ها دیدن می‌کنند و به جزیره پُمبا در آفریقا که پر جمعیت‌ترین شهر اجنه است تا گودال مارینا، عمیق ترین حفره جهان در اقیانوس آرام که محل زندگی پریان است، سفرشان را ادامه می‌دهند. در کش مکش‌های داستانی، درگیر کیس‌های واقعی اجتماعی می‌شوند. مردان و زنان جوانی که زندگی‌شان تحت طلسمات و سحرهای انسان‌های نابکار و گمراه قرار گرفته و دچار اذیت و آزارهایی می‌شوند. به مردمی بر می‌خوردند که از اجنه و قدرت شیاطین برای یافتن گنج‌های زیرزمینی استفاده می‌کنند و با حیله و نیرگ مردم را سرکیسه می کنند. در سفرهایشان متوجه نحوه کسب قدرت های شیطانی توسط افراد مختلف می شوند. افرادی نظیر: افراد سازمان های اطلاعاتی گرفته تا دختران شیطان پرست تهرانی و …

چاپ سوم این‌کتاب با ۱۹۵ صفحه و قیمت ۲۶ هزار تومان عرضه شده است.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *