«ازدواج شناسی» منتشر شد/ آموزش علم و هنر باهم ماندن

به گزارش

مجله معرفی کتاب

، کتاب «ازدواج‌شناسی: علم و هنر باهم ماندن» نوشتۀ بِلیندا لاسکٌمب در نشر لگا منتشر شد. «ازدواج‌شناسی: علم و هنر باهم ماندن» کتاب سوم از مجموعه‌کتاب‌های «معنا_ زندگی» نشر لگا است. دو کتاب دیگر این مجموعه «رهایی از افسانۀ زندگی بی‌عیب‌ونقص» و «معنای زندگی» است که پیشتر منتشر شده است.

کیفیت روابط ما از هر چیزی در دنیا مهم‌تر است – خصوصاً رابطه با جنس مقابل. بِلیندا لاسکُمب کتابی جالب و هوشمندانه برای کمک به افرادی نوشته است که در تلاش برای رسیدن به رابطۀ پایدار و رضایت‌بخش هستند. «ازدواج‌شناسی: علم و هنر باهم ماندن» کتابی‌ست مناسب برای همۀ افرادی که ازدواج کرده‌اند، در فکر ازدواج هستند، یا افرادی که صرفاً علاقمند به برقراری روابط خوب با دیگران هستند. نویسنده علم، خاطره و شوخ‌طبعی زیرکانه‌ای را در این کتاب مفید ترکیب کرده است. او به افسانه‌هایی در زمینه‌های مختلف از معشوق راستین گرفته تا مسائل مالی و اتاق‌خواب اشاره می‌کند.

بِلیندا لاسکٌمب، متولد سیدنیِ استرالیا، روزنامه‌نگار و از نویسندگان مجلۀ «تایم» [TIME] است، و به مدت دو دهه در آن‌جا مشغول نویسندگی بود. او در سال ۲۰۱۰ با نوشتن گزارشی دربارۀ ازدواج برندۀ جایزۀ رسانۀ «انجمن خانواده‌های معاصر» شد. هرگاه مردم دربارۀ زمینۀ کاری لاسکٌمب از او سوال می‌کنند، پاسخ می‌دهد: «روابط انسانی»! او همچنین در مجلۀ «آینده»، مجلۀ «مُد و لباس»، مجلۀ مصور «ورزش»، و ماهنامۀ «ماری کِلر»، و بسیاری نشریات در استرالیا، انگلیس، و هنگ‌کنگ مطلب می‌نویسد.

لاسکُمب و همسرش نزدیک به ۳۰ سال است در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند، با این‌که می‌دانند چقدر نسبت به همدیگر متفاوت هستند. دو فرزند آن‌ها اغلب به این تفاوت‌هایشان می‌خندند.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *