آموزش پریمیر برای استفاده از لایه های تنظیم

همه ما آنجا بودیم! شما تمام سکانس را با دقت برنامه ریزی کرده اید – کاملاً بریده شده ، صدا عالی است و تیترهای صفحه فوق العاده به نظر می رسند. و وقت آن است که رنگ ها و جلوه ها را مرتب کنیم. و بنابراین شما آنجا نشسته اید و این کار را انجام می دهید ، بارها و بارها و بارها و بارها و بارها و بارها. مرطوب است و ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم راه بهتری وجود دارد. برای دریافت آموزش های پریمیر CONTINUE را بزنید.

اگر از خط تطبیق Premier Pro استفاده نکرده اید ، برای طوفان فکری آماده شوید! اگر مرتباً از آن استفاده می کنید ، ما ابزاری در اختیار شما قرار می دهیم تا به شما کمک کند در دستورالعمل های خود نظم و انعطاف پذیری مناسب را پیدا کنید.

افزودن افکت به ویدیوی خود ، یافتن ویدیوی مورد نظر و کشیدن و انداختن آن در کلیپ بورد شماست. اگر روند کار شما طولانی است یا مقدار زیادی زایمان در آن وجود دارد ، ممکن است مدتها طول بکشد تا تأثیر خود را بگذارد. تنظیمات پشته می تواند شامل تمام جلوه های صحنه ای باشد که می خواهید در فیلم خود استفاده کنید ، به شما امکان می دهد همزمان یا بخشی از یک سکانس درگیر شوید. بیایید غواصی کنیم!

قسمت 1: شباهت ها چیست؟
یک ویژگی مشابه در مرورگر پروژه شما ظاهر می شود و می تواند به همان ترتیب سایر کلیپ ها یا پست های ساخته شده اضافه شود. می توانید برچسب هایی به آن اضافه کنید و “آینه” را در همه بخش های زیر به گروه ها وصل کنید.

لایه های تطبیق راهی عالی برای افزودن جلوه ها و درجه بندی رنگ به قسمت های زیادی از دنباله شماست. با این حال ، وقتی می خواهید جلوه ها را حذف کنید راحت تر می شوند. از آنجا که لایه تنظیم به خودی خود یک کلیپ است ، می توان با چند کلیک آن را حرکت ، برش ، خاموش یا حذف کرد. اگر جلوه ای را که دوست ندارید اضافه کردید ، باید فقط آن را از لایه تنظیم حذف کنید ، نه کلیپی را که ممکن است تحت تأثیر قرار بگیرد.

لایه های تنظیم فوق العاده همه کاره هستند و به ویرایشگر فرصت بیشتری می دهند تا خلاقیت ایجاد کند. استفاده از یکی می تواند بر بسیاری از کلیپ های زیر و ویرایش کامل تأثیر بگذارد. هنگامی که نحوه استفاده از آنها را فهمیدید ، می توانید سریعاً چیزهایی را امتحان کنید بدون اینکه نگران این باشید که بعداً همه کارها را واگذار کنید اگر نتیجه را دوست ندارید. اینکه بتوانید با تجربه ظاهری متفاوت خلاق باشید ، راهی عالی برای درگیر شدن در همه ویدیوهایی است که ویرایش می کنید.

قسمت 2: نحوه افزودن یک لایه منطبق به جدول زمانی خود
از آنجا که می توان با چنین طیف گسترده ای از جلوه های تصویری از لایه های همسان استفاده کرد ، نمایش همه چیز به شما امکان پذیر نخواهد بود. در این راهنمای گام به گام ، از یک لایه تنظیم برای ایجاد نمای فیلم منسوخ شده در سکانس خود استفاده خواهیم کرد.

مرحله 1: یک لایه مطابق جدید ایجاد کنید
قبل از اینکه بتوانید جلوه های خود را اضافه کنید ، باید لایه تنظیم را ایجاد کنید. شما می توانید هر تعداد که بخواهید و یا برای پروژه خود نیاز دارید ایجاد کنید.

روی نماد مورد جدید در مرورگر پروژه کلیک کنید.
مورد جدیدی را از فهرست انتخاب کنید و به دنبال آن یک لایه تطبیق دهید.
تنظیمات به صورت خودکار بر اساس توالی شما تنظیم می شوند ، بنابراین روی تأیید کلیک کنید.
در مرورگر پروژه ، روی لایه تنظیمات جدید کلیک راست کرده و تغییر نام را انتخاب کنید.
به ردیف خود چیزی مرتبط بدهید و ضربه بزنید.
مرحله 2: لایه تطبیق را به دنباله خود اضافه کنید
همانطور که می بینید ، لایه همسان در کنار کلیپ ها و دارایی های دیگر شما در مرورگر پروژه شما زنده است.

لایه تطبیق را در مرورگر پروژه خود انتخاب کنید.
آن را بکشید و به موقعیتی از جدول زمانی خود رها کنید و مطمئن شوید که بالای هر کلیپی که می خواهید جلوه هایی به آن اضافه کنید ، روی هم قرار گرفته است.
لبه های لایه تنظیم را به بیرون بکشید تا کل منطقه ای را که می خواهید افکت ها را اعمال کنید ، پوشش دهد.
مرحله 3: نمره رنگ خود را اضافه کنید
توصیه می شود قبل از افزودن جلوه ها ، هر رنگی را که می خواهید اضافه کنید زیرا این مبنای ظاهر کلیپ است.

به فضای کار رنگ بروید.
وقتی لایه مطابق شما به طور برجسته برجسته شد ، پالت رنگ Lumetri را باز کنید.
تنظیمات رنگی خود را انجام دهید. به خاطر داشته باشید که هر کلیپ زیر آن در جدول زمانی پخش می شود.
مرحله 4: جلوه های خود را اضافه کنید
مرحله بعدی اضافه کردن جلوه های شماست. در این مثال ، ما می خواهیم تغییرات رنگی ایجاد کنیم ، مقداری سر و صدا ، دانه و محصول اضافه کنیم.

در صفحه کنترل جلوه ها ، به دنبال جلوه ای که انتخاب کرده اید باشید.
افکت را به لایه تنظیمات بکشید و رها کنید.
تنظیمات جلوه را در صفحه کنترل جلوه ها تنظیم کنید.
جلوه ها را اضافه و تنظیم کنید تا زمانی که از ظاهری که ایجاد کرده اید راضی باشید.
قسمت 3: نکات و عیب یابی حرفه ای
مانند همه فرایندهای ویرایش ، هر از چند گاهی ممکن است همه چیز اشتباه پیش برود ، یا رفتار غیرمنتظره ای داشته باشد ، بنابراین ما لیستی از نکات را در مورد چگونگی مرتب نگه داشتن لایه های منطبق و بدون دردسر شما قرار داده ایم.

1. لایه مطابقت شما کجاست؟
وقتی تمام هفته پشت ویرایش صفحه کامپیوتر می نشینید ، چیزهای ساده را نمی توان نادیده گرفت. ما آن را می پذیریم ، مشکلات ناامیدکننده است ، و اغلب نمی بینیم چه چیزی در مقابل صورت ما قرار دارد.

قبل از اینکه وحشت کنید و اتفاق وحشتناکی بیفتد ، یک سری بررسی کنید. به طور جدی. این یک راه حل سریع است و باید اولین مرحله عیب یابی شما باشد. با کمی سفارش مجدد ، به زودی به ویرایش باز خواهید گشت.

2. یک اسم بگذارید!
نامگذاری لایه های منطبق خود باعث صرفه جویی در وقت خواهد شد ، به ویژه اگر در حال حاضر ظاهر متفاوت را تجربه می کنید.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *