«آموزش نوشتار توصیفی» منتشر شد

به گزارش

مجله معرفی کتاب

به نقل از روابط عمومی انتشارات مدرسه، نوشتن، مهارتی آموختنی است و امروزه حرفه‌ای اختصاصی و انحصاری نیست و آموزش آن یک ضرورت است به ویژه که در عصر رسانه‌های دیجیتال زندگی می‌کنیم. الزام تدریس درس نگارش در مدارس، برگزاری کلاس‌های آموزش نوشتن و راه‌اندازی مراکز درمانی نوشتن همه همه نشان از نگرش نو به این مقوله دارد. در همین راستا کتاب‌های زیادی هم چاپ شده‌اند که هر کدام به نوعی راه‌گشا بوده‌اند. انتشارات مدرسه هم با توجه به ضرورت نیاز مخاطب و مأموریت کاری خود کتاب‌های متنوعی در این زمینه به چاپ رسانده است.

کتاب «آموزش مهارت نوشتارتوصیفی» که به تازگی چاپ شده است رویکری کاملاً مهارتی دارد تا فراگیران بدون مقدمه و هراس درگیر نوشتن شوند.

در پشت جلد کتاب آمده است: «ضرورت یادگیری «توصیف» از آن جهت است که پس از کسب این مهارت، خود به خود زمینه لازم برای بادگیری دیگر گونه‌های نوشتن مثل «داستان»، «خاطره»، «یادداشت روزانه»، «مستند» و غیره فراهم می‌شود».

کتاب «آموزش نوشتار توصیفی» در ۸۸ صفحه و با آموزش ده مرحله مهارت نوشتن، در فروشگاه‌های سراسر کشورو همچنین فروشگاه اینترنتی انتشارات مدرسه در دسترس مخاطبان قرار دارد.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *