آموزش متحرک کردن کاراکتر ها در موشن گرافیک

 

انیمیشن شخصیت فراتر از حرکت است. شما باید از هر نگاه یک داستان بگویید و احساسات را فقط در چند قاب بفروشید. به همین دلیل است که یادگیری متحرک کردن کاراکترها بسیار مهم است! آموزش کامل این مهارت در https://maktabtv.com/Courses/motion-graphic/ نیز قابل مشاهده است.

کارتون های کلاسیک “می گیرد” – اگرچه به خودی خود سرگرم کننده و مفید برای انیماتورهای شخصیت است – حاوی عناصر و فرمول هایی است که می تواند انواع ظریف تری از انیمیشن ها را که معمولاً در فیلم های توضیحی و سایر کارهای طراحی حرکت مبتنی بر شخصیت هستند ، ارتقا دهد.

بیایید ابتدا نحوه ایجاد ” متحرک کردن کاراکترها ” را بیاموزیم ، سری به مکتب تی وی بزنید، سپس به برخی از روش های استفاده از “فرمول take” برای بهبود برخی از انیمیشن های رایج و ظریف که ممکن است با آنها روبرو شوید ، نگاهی بیندازیم.

اگر می خواهید به تاسیسات قالب بندی شده و انیمیشن های ایجاد شده برای این مقاله بروید ، پوشه پروژه افتر افکت را که در اینجا جمع آوری شده بارگیری کنید.

تعریف شرایط

برداشت ها

یک کارتون کلاسیک “گرفتن” فقط یک واکنش شدید است. وقتی به این نوع واکنش در کارتون ها فکر می کنیم ، معمولاً به چیزی دیوانه وار و اغراق آمیز مانند این فکر می کنیم:

Tiny Toon Adventures – انیمیشن برادران وارنر و سرگرمی Amblin

اما “گرفتن” می تواند ظریف تر باشد ، مانند این کمتر از واکنش اصلی:

دافی دافی – انیمیشن برادران وارنر

رایج ترین احساسی که در “گرفتن” کلاسیک می بینیم غافلگیر کننده است ، اما “برداشت” در واقع می تواند هر نوع واکنش احساسی باشد. این یک “برداشت خوشحال” است:

شلوار مربعی باب اسفنجی – نیکلودئون

و این یک “برداشت ترسناک” است:

The Amazing World of Gumball – شبکه کارتون

مصرف حتی می تواند واکنشهای احساسی بسیار ظریف مانند این “برداشت ادعایی” را بیان کند:

بازار Tamako – توسط انیمیشن کیوتو

لهجه ها

اصطلاح عمومی تری در انیمیشن شبیه لهجه در موسیقی است. این یک لحظه نگارشی در انیمیشن است. لهجه ها می توانند “سخت” یا “نرم” باشند. “Takes” معمولاً لهجه های “سخت” را به کار می برد. لهجه های سخت لزوماً لحظاتی نیستند که به وضوح می بینیم ، گاهی اوقات یک لهجه بیش از دیده شدن “احساس” می شود. سه لهجه مشخص در مجموعه موارد زیر وجود دارد. به ویژه هنگامی که راکون روی سنگ می پرد ، توجه کنید. در آنجا کمی “پاپ” وجود دارد که به سختی می بینیم ، اما قطعاً “احساس” می کنیم. این “پاپ” “لهجه” است. آنچه ما به وضوح می بینیم این است که او “فقط” بر روی سنگ نشستن “حل و فصل” می کند. ببینید آیا می توانید هر سه لهجه را انتخاب کنید!

با ما برای آموزش بیشتر درباره ی آموزش متحرک کردن کاراکتر ها در موشن گرافیک همراه باشید.

نوشته های مشابه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *